Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriába most mik a beutazás...

Ausztriába most mik a beutazási feltételek? Milyen igazolás kell?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 oltás, vagy 2 oltás + negatív pcr, vagy igazolt átesettség a betegségen + negatív pcr teszt.
2022. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

JÓl írja az 1-es.

Mindazonáltal a konzuli szolgálat weboldalán minden pontosan le van írva.

2022. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát 3 oltás után nem kell teszt, csak kettő után? Még lenne egy kérdésem. Én Szputnyikot kaptam kétszer, utána Pfizert. (Az osztrákok nem ismerik el e Szputnyikot.) Jól tudom, a 3. Pfizert így elfogadják nekem?
2022. jan. 12. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:

3: autóval mész?

A határon csak a Green Pass-t felmutatod a mobilodon, a harmadik oltás lapját hívod be, ami zöld lesz. Nem kezdik el lapoztatni, hogy mi volt korábban...


Vonaton meg lehet, hogy nem is kérik...

2022. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kocsival megyek. Köszi szépen!
2022. jan. 12. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg neked most a 3 oltásból a 2 Szputnyik kiesik, erre az esetre kérnek antitest vizsgalatot abból az időből, ami a 2. és 3. oltás között volt, hiszen így tudható , hogy hatott nálad a Szputnyik. Ha ilyen és nincs, akkor negatív PCR teszt kell.


A gyakorlatban meg az van, amit feljebb is olvashatsz, csak a legritkább esetben nézik meg alaposan a dokumentációt, egyszerűen nincs rá idő.

2022. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs antitest vizsgálatom a 2. és a 3. vizsgálat közöttről, eszembe nem volt ilyet csinálni. Akkor mégis kell nekem PCR teszt?
2022. jan. 12. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van harmadik érvényesed (booster), akkor semmi más nem kell!
2022. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi.
2022. jan. 12. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!