Kezdőoldal » Utazás » Európa » Idén augusztusban végre...

Idén augusztusban végre megvalósulhat egy két éve halasztgatott, átrakosgatott skóciai nyaralás?

Figyelt kérdés
2020 augusztusra volt foglalva, de a covid helyzet miatt kétszer is halasztanom kellett, először múlt, majd pedig idén augusztusra. Idén végre megvalósulhat? Úgy olvasom, most enyhíteni készülnek. Esélyes, hogy nem lesz olyan a helyzet, hogy kötelező karantén kelljen és/vagy minden be legyen zárva?

2022. jan. 25. 09:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, idén nyáron nagy valószínűséggel símán lehet már utazni.
Igen, idén lehet utazni, de elképzelhető, hogy visszaromlik annyira a helyzet, hogy a helyi lehetőségek valamennyire korlátozva lesznek.
Nem, idén sem lehet majd. Nyárra az érkezés utáni kötelező karantént minimum visszahozzák.
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kötelező karantén már nem lesz, főleg nyáron. Ha be vagytok oltva és a vakcinát elfogadják, akkor miért ne mehetnétek?
2022. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: Hát, múlt nyáron is úgy volt, hogy hiába voltál beoltva, akkor is 2 negatív teszt kellett + 10 nap karantén. Ezért halasztottam újra. Boris Johnson tulajdonképpen azt csinál, amit akar, nem kötik EU-s szabályok. :)
2022. jan. 25. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Van egy örömhírem neked, elfogadta az Eu, és februártól lép hatályba.


Lehet majd utazni vakcina nélkül bárhova eu-n belül, és utólag is ráérsz sima antigén tesztet csináltatni, egy napod lesz rá, bármelyik eu-s országban.

Aki akarja, az meg oltogassa majd magát továbbra is.

[link]

2022. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3: De ez csak az utazás. Számomra nem sokat változtat, ha rendezvényekre és egyes helyekre továbbra is csak oltással lehet bemenni.
2022. jan. 25. 16:43
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, és ahogy mondtam, az Egyesült Királyság nem EU. Ők nem kötelesek ezt bevezetni.
2022. jan. 25. 16:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Február 1.-től vezetik be ők is, tegnap nyilatkozott a kormányfő Angliában.

Plussz ott el is törölnek minden kovid intézkedést, teljes szabadságban élhet a lakosság.

Akkor kérdező úgy tűnik, egy kicsit levagy maradva az infókkal.

2022. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6: Csak ez mennyi eséllyel marad így augusztusig? Nem jöhet egy hatodik hullám, pí hipermutáns, ami miatt megint szigorítani kell?
2022. jan. 25. 18:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, a többség a második lehetőségre szavazott. Nekem igazából az lenne a fő, hogy amikor megyek, legyenek szervezett túrák, valamint élőzene pubokban, szórakozóhelyeken.
2022. jan. 26. 08:07
 9/12 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Sajnos 100 %-ban ezt előre nem tudhatjuk. Én bíznék benne.
2022. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
A mostani allas alapjan siman, de meg februar van, es a lazitasok utan ha neadjisten berobbanna uj mutans, ki tudja. Igazabol maga a skot videk olyan ritkan lakott, hogy azzal nincs gond, csak a Brexit miatt kulon csesztetett UK es EU kozti utazas miatt nem eskudnek az eletemre.
2022. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!