Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcban hol lehet relatíve...

Svájcban hol lehet relatíve olcsón étkezni?

Figyelt kérdés

Hozzávetőlegesen 1 hétre mennénk, és bár ott minden horror áron van, és biztos vinnénk is magunkkal ezt-azt (alighanem hideg élelmet), azért néha jól esne egy-egy melegétel.

Hol lehetne ezt gazdaságosan megúszni úgy, hogy ne csillagászati árba kerüljön 3 embernek?



2022. febr. 1. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
McDonalds van ott is.
2022. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1: Annak az árai azonosak mondjuk egy osztrák, vagy egy német McDonaldséval? (Egy magyar mekiével nem is reménykedem.)
2022. febr. 1. 20:36
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem tok mindegy milyen egy nemethez v. osztrakhoz kepest? Annal csak dragabb lesz barmilyen svajci etterem. Nem teljesen ertem hogy ha a s*ggetek kilog a gatyabol, miert Europa legdragabb orszagaba kell menni egy hetre, de ez a ti dontesetek.
2022. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ezt nálamnál feljebb, magasabban van eldöntve.
2022. febr. 1. 20:41
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Nos, akkor az fizesse a kajatokat, aki ezt eldontotte.
2022. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az egyszerűbb gyorskaják jelentik így a megoldást, de így is fogtok bőségesen kajára költeni. Svájc ilyen.
2022. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5: Ez jó, ez tetszik!(De szerintem a valóságban nem működik!) De ettől még tetszik!
2022. febr. 1. 20:59
 8/22 A kérdező kommentje:

Egy pizza vagy valami normális melegétel mondjuk egy magyar étlapi

(nem menü!) ár hány százaléka, avagy hányszorosa kb.? Tudom, gondolom nem mindegy, hogy leves, vagy hús, urambocsá hal, de úgy durván, sacc per kábé?

2022. febr. 1. 21:01
 9/22 A kérdező kommentje:
3: Osztrák mekiben már többször ettem, egy-egy nyaraláson nem a megengedhetetlen kategória... olyan helyen is többször ettem már Ausztriában (a vírus óta is), ahol amolyan menzaszerű, alapvetően (nyilván a fizetést követően) önkiszolgáló tömegétkeztetés volt, tipikus osztrák-stájer kajákkal... A kérdésem arra irányul, hogy ezt Svájcnál 1.25-tel, 1.5-tel, 1.75-tel, vagy urambocsá 2-vel is meg kell szorozni?
2022. febr. 1. 21:07
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éve voltam utoljára, akkor 15-18 frank volt egy ebéd menü, pizza meg 25-től felfelé. Minden drága, amihez szolgáltatás is van. De ott is van Lidl, ha spórolni akarsz.
2022. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!