Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit tudtok az Európai Ifjúsági...

Mit tudtok az Európai Ifjúsági Portálról, azon belül az önkéntes munkákról? Uniós finanszírozású utaztatásról van szó...

Figyelt kérdés

Legjobb lenne, ha olyan válaszolna, aki élt ilyen lehetőséggel és utazott ezzel, illetve elvégezte a munkát, ugyanis a hírdetések leírása a legtöbbhöz annyi, hogy a kultúrális különbségeket előtérbe hozni, és bemutatni/megismertetni azokat, az ottani nyelv tanulása az ottaniak segítségével illetve, hogy az önkéntesek beszélgessenek - többnyire- angolul az ottani fiatalsággal.

Kíváncsi lennék, milyen volt az odaút/visszaút? Mivel teltek a napok? A többi önkéntes milyen volt? Tehát, az ígért dolgokat kaptátok, avagy sem?

Én egyetem előtt szeretnék kimenni, ezzel az önkéntesmunkával, de fogalmam sincs, hogy mennyire valósítják meg a leírtakat...

A válaszokat előre is köszönöm!



#utazás #Európai Unió #Európai Ifjúsági Portál #Uniós finanszírozású önkéntesmunka lehetőség
2022. febr. 5. 17:05
 1/5 A kérdező kommentje:

#Eu Solidarity Corps

#önkétes munka

2022. febr. 5. 17:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi kamukérdésünket olvashatták.
2022. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy figyelembe vetted, hogy olyan válaszoljon, aki legalább hallott róla te észlény. Nem kell ilyen fa$zságokkal kötekedni, nem haltál volna bele ha ilyen fölösleges dolgot nem írsz, de ha mégis, nem siratott volna senki. Engem tényleg érdekel, de semmit nem találni az oldalról, mármint konkrét véleményeket róla, más fiatalok tapasztalatát. Mivel a hirdetések zöme túl jól hangzik, úgy gondoltam felteszem itt a kérdést, ami régóta piszkál.

Kamukérdés alatt még csak elképzelni sme tudom, mire gondolsz, de az oldal létezik, csak úgy mint a kíváncsiságom :)

[link]

itt a link ha valaki nem hinné el, hogy tényleg van ilyen.

2022. febr. 6. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem voltam, egy közeli barátom kistesója igen. Ő elégedett volt, azt mondta, hogy teljesen egyenrangú partnerként kezelték őket és a meghirdetett körülmények mind olyanok is voltak a valóságban.


Szállásuk, étkezésüket a szervezet intézte (elvileg ez változó, máshol erre kapnak külön pénzt), emellett kaptak valamennyi zsebpénzt is, de azért itthonról is támogatták a szülei, mert utazgatásra, nagyobb kiadásokra már nem jutott volna belőle, inkább csak az esti sörözéseket fedezték. Ő pszichológia másodév után ment ki és tudott is egy szakmába vágó projektet találni valahol Katalóniában. Azt is említette, hogy munkát is vállalhatott volna "másodállásban", ha akar, és mások éltek is a lehetőséggel, mert a projekt csak olyan heti 30 órás volt.


Ez egy több évtizede működő EU-program, biztosan nem a lehúzás a cél.

2022. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem, nem a lehúzás a cél. Nézz körül a favebook csoportban is. Rohatt jó lehetőségek vannak! Már csak kell egy jó motivációs levél, meg egy kis szerencse.
2022. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!