Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bukarest mennyire tiszta...

Bukarest mennyire tiszta város, milyen a közbiztonság Budapesthez viszonyítva?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

koszos, rendezetlen, a többsávos utakon gazdátlan kutyafalkák rohangálnak... brrrrrr...


Közbiztonság sokkal rosszabb.

2022. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Ezt minden európai várossal kapcsolatban meg fogod kérdezni?
2022. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem zavar, hogy a többit nem én kérdeztem? Engem csak Románia érdekel!

Egy tipp! Ha privát üzenetet küldesz a kérdés kiírójának, akkor láthatod, hogy nem is ugyanaz a személy!

2022. febr. 7. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Úgy nem látod, csak ha válaszol....
2022. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:(
2022. febr. 7. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
A kutyafalkák már csak legendák, de sokáig valóban voltak. Nem egy rendezett város, közbiztonságra viszont nem marad el jelentősen Budapesttől, hiába szeretnénk ezt hinni.
2022. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a közbiztonsággal nem volt problémám. Azért így is szólítanak meg, a látkép ilyen szempontból valóban elég Budapesti. Viszont az egész város számomra nagyon nyomasztó volt. Budapest sem valami tiszta, de Bukarest konkrétan retkes, mocskos, dzsuvás. Jó, a Parlamenttől tátva maradt a szám. Az egy elég impozáns épület. Viszont az épületek nagy része lestrapált, az utcák sötétek, és olyan sok rengeteg rosszarcú fazon veszi körbe az embert, hogy 3 óra séta után kedve van gyalog elrohanni jó messzire.


pedig amúgy semmi atrocitás nem ért minket, de jó élmény se volt. Ha soha többet járnék arra szerintem ugyanolyan boldog lennék mint most.

2022. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


"sok rengeteg" "gyalog elrohanni" :D bocsánat, elég fáradtan írtam.

2022. febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint bármilyen más nagyobb város. Vannak nagyon szép, rendezett részei, és vannak lepukkantak is.
2022. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Wittmann11 válasza:
81%
A közbiztonság nem vészes viszont sok szakadt része van a városnak és tényleg mocskos. A kóborkutyás legendáról meg annyit hogy pár éve voltam ott és a vasútállomás közepén láttam hogy egy háromlábú kutya veszekedett egy farkatlannal egy zacskón és nem csak ez a kettő volt ott. Szóval valószínűleg nem ér semmi baj a városban de ha nincs ott dolgod, semmit nem hagysz ki ha nem látod.
2022. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!