Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vonattal Budapestről Bécsbe...

Vonattal Budapestről Bécsbe való utazás esetén mennyire szigorúan ellenőrzik az utasokat?

Figyelt kérdés

Utastársamnak csak 2 oltása van, nekem 2 oltás + gyógyultsági. Mennyire nézik ezt a vonatokon?

Valamint a tranzit lehetőségről van valakinek tapasztalata?



2022. febr. 8. 17:47
 1/10 anonim válasza:
100%
Szúrópróba szeruen
2022. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A vonaton tényleg csak random ellenőrzik - autóval HH-ban szinte mindig kérik az app-ot.


Ha csak két oltás van, akkor kell PCR-negatív.

2022. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Remélem ti lesztek azok, akik 1.5 órat balhéznak a határonm csak mert mega akartak spórolni 13k-t.
2022. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a jókívánságot. Hasonlókat kívánok én is neked :)
2022. febr. 8. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Autóval voltam kétszer, egyik alkalommal nem néztek semmit, csak az úticélt kérdeztek , a másik alkalommal megnézték az appot.
2022. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#6 Sajnálom, hogy ennyire felhergelt a kérdésem, remélem minden rendben van otthon. A válaszod pedig csakis téged minősít.
2022. febr. 8. 20:35
 7/10 A kérdező kommentje:

Mégkedvesebb #8,

Szerencsére különbözőek vagyunk, míg egyesek nem feltétlenül éreznek szégyent, ha nem tartanak (vagy tartatnak?! :D ) be, vagy megkerülnek egy olyan törvényt, aminek az ő esetükben nincsen értelme, mások egy kérdésre mindenféle háttérinformáció nélkül, vádaskodva, személyeskedve, undorító stílussal, ideokádnak egy az életükben felgyülemlett frusztrációtól fűtött "választ" .

2022. febr. 8. 21:04
 8/10 anonim válasza:

A témához kapcsolódik az én kérdésem is valamennyire, ezért felteszem itt:

A kérdezőhöz hasonlóan a Budapest-Bécs viszonylaton terveznék vonattal utazni Ausztriàba.

2 oltásom van, igy kell ugye pluszba egy negatív PCR teszt


De milyet kérnek pontosan, illetve hol tudom díjmentesen teszteltetni magam?

2022. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Dijmentesen belfoldon sehol. Ausztriaban viszont ecard nelkul Wien Mitteben igen, de az eredmenyig karanten.

Vidd papiron a regisztraciot meg a teszt idopontjat es ha nincs ellenorzes nem lesz dlektronikus labnyoma

2022. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom, kinek mennyire aktualis meg, de a hivatalos oldalon az van fent, hogy 2 oltas eseten is be lehet utazni, csak a masodik oltas a beadastol szamitva 270 napig "ervenyes"
2022. febr. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!