Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jól értelmezem, hogy ha nem...

Jól értelmezem, hogy ha nem vagyok beoltva, sehogy sem mehetek Ausztriába? Teszttel sem.

Figyelt kérdés
Mielőtt írná valaki, hogy hogy akarok menni, hiszen szállodába sem mehetnék, rokonnál “szállnék” meg, ezzel a részével nem lenne gond.
2022. febr. 9. 21:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyébként mivel tudják azt indokolni, hogy egy frissen, akár 24 órán belül készített negatív PCR tesztet sem fogadnak el, ami kimutatja, hogy semmi bajom? Nyáron még tudtam így menni. Röhej az egész, komolyan… 😡
2022. febr. 9. 21:37
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja meg még majd én kérek elnézést, hogy nem sikerült 2 év alatt elkapnom és ezért “genesen” sem vagyok…
2022. febr. 9. 21:38
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Jól értelmezem, hogy ha nem vagyok beoltva, sehogy sem mehetek Ausztriába? "


Igen, EZT jól értelmezed.

A többi, meg amit írsz, értelmetlen hőzöngés. A belépés feltétele, hogy van be vagy oltva, vagy meggyógyultál. Ha nem voltál még beteg, akkor be kell amgad olttatani.

Ha két év alatt nem lettél beteg, akkor nem vagy gógyult, ezért marad az oltás.

2022. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Hát oltasd be magad, ne hőzöngj. Djokovicnak sem sikerült kijátszania egy ilyen rendszert, pedig ő mennyivel nagyobb név már nálad.
2022. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

Írni már megtanultál, most azon lenne a sor, hogy megértsd miért is oltasd be magad.

Ne itt kérdezősködj, hanem spuri egy oltópontra, gyökér.

2022. febr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Oké, megkaptam a kérdésemre a választ. Beoltatni nem fogom magam. Nem jelentem ki, hogy soha, de most biztos nem. Nincs semmi bajom azzal, ha valaki így tette, soha senkit nem akartam lebeszélni róla, meg sem szoktam kérdezni senkitől, ez mindenkinek legyen a saját döntése.

Csak az dühít, hogy csak azért, mert nem vagyok beoltva, én vagyok a veszélyes potenciális vírushordozó, pedig én aztán biztos senkit nem fogok megfertőzni, mert olyan az életem jelenleg, hogy szinte esély nincs arra, hogy bármit elkapjak, de ha így is lenne, itthon tudnék maradni, és vállalnám érte a felelősséget. Úgy csinálnak, mintha egy oltott nem kaphatná el és nem fertőzhetne, pedig ez nem így van, a családból is tudnék rá példát mondani, ráadásul csomóan 2x-3x oltottként is erősen szenvedtek.

Aki meg azt mondja, hogy akkor aki nincs beoltva, ne kapjon egészségügyi ellátást, mert “terheli” az egészségügyet, akkor oké, csak ne kelljen kötelezően TB-t fizetni a semmiért.

2022. febr. 10. 07:43
 7/21 anonim ***** válasza:
És milyen halaszthatatlan dolgod lenne Ausztriában?
2022. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszem még kb egy hét és visszaállnak a három oltás,karantén stb helyett a pcr teszttel való beengedésre.
2022. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem halaszthatatlan, csak kérdeztem.
2022. febr. 10. 09:02
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Az ugye meg van, hogy olyan ország szabályai ellen hőzöngsz, ahol már kötelezően érvénybe lépett a teljes lakosság beoltása.

Kissé ellentmondásos lenne ha az oltatlan külföldiek szabadon beutazhatnának.

Ők így döntöttek.

Vagy elfogadod, vagy nem utazol oda. Ilyen egyszerű.

2022. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!