Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen utazási irodákat...

Milyen utazási irodákat ismertek melyek 1 és 2 napos repülő utakat szerveznek kedvező áron?

Figyelt kérdés

Azért írtam ki,mert kíváncsi vagyok a véleményetekre,voltatok e már csoportos utazáson?

Melyik cég számít megbízhatónak?

Milánóba mennék...csak az ismerősöm lemondta az utazást.

Olaszul és angolul is jól beszélek,egyedül necces lenne azt hiszem,a reptéri feladatok miatt...



2022. febr. 10. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Mi a francnak kell neked utazásszervező ahhoz, hogy vegyél egy nyomorult 5-10 eurós repülőjegyet, a reptéren egy 5 eurós transzfert, és a városban megtaláld a bookingon lefoglat hoteledet?

Komolyan kérdezem, most idióta vagy, vagy kamuzol?

2022. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem utaztam még soha repülővel ezért ismeretlen a folyamat,de nyilván bele fogok jönni,mindenki elkezdi valahol...Köszönöm,hogy hozzászóltál!
2022. febr. 10. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Azt állítod magadról, két nyelvet jól beszélsz. Ezért természetesen gratula. De hiteltelenné tesi a mondandódat az, hogy ALAP GUGLIZÁSRA IS képtelen vagy.

Repülőjegyet náladnál sokkal hülyébbek is napi szinten meg tudnak venni.

A netet nálad sokkal ostobábbak is használják úgy, hogy a végén megkapják, amit akarnak.

Erre azt mondod, nem tudsz rákeresni egy vacak 5 eurós Milánói repülőjegyre, és még te oktatsz ki engem? :@))))))

2022. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Időnként igénybe szoktam venni az utazási irodákat is, mert van amit csak ők tudnak -olcsón- elintézni vagy megszervezni.

Viszont Milánó pont nem az a hely ahová ne tudná bárki megoldani a repjegyét.

Ha jól tévedek a Wizzair repül oda.

Lefoglalod náluk a repjegyet, majd a Bookingon keresel ugyanarra az időszakra egy neked megfelelő szállást.

Utána meg utazol.


Ha nem megy írj és segítek.

2022. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerűen elképesztőek ezek a nyelveket beszélő, a kereső használatára képtelen emberek... ki hiszi már ezt el? Kamu az összes...
2022. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincsenek ilyenek, mivel nincs rá igény. Nagyon kevesen akarnak 1-2 napra repülővel bárhova utazni, és azok 50%-ban üzleti, 50%-ban a leglegfapadosabb, minimum költségvetésű utazók, egyik csoport sem igényli az irodákat.


Az 1-3-as elmebeteggel ne foglalkozz, minden repülőjegyes, tapasztalatlan utazós kérdés alá egyből ugrik őrjöngeni. Komoly mentális beteg, mindig az első néhány kommentelő közt, mert napi 18 órában itt lóg és frissítgeti az oldalt 30 másodpercenként.

2022. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak így...megvettük a repjegyet és mentünk, ilyen távon az utazási iroda lehúzás, ráadásul cserébe borzalmas birkapásztos szerű idegenvezetést kap az ember cserébe...ha fapadost veszel igazából csak vissza kell utasítani minden plusz szolgáltatást a vételnél, előbb menni a reptérre és becsekkolni a pultnál.
2022. febr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1-2 napos repülős utazás nem nagyon van, ezeket inkább busszal szokták szervezni.

Ellenben ha repülni akarsz, már bocs, de ezt két nyelvet jól beszélve, nehogy már ne tudd megoldani. Konkrét agyhalottak megoldják, akik semmit nem tudnak angolul, tudom, mert reptéren dolgozom. Simán veszel egy jegyet a Wizzair/Ryanair.com-on, tényleg nagyon egyszerű, az online check int is megcsinálni a Ryannél konkrétan max 5 perc (szerintem a Wizznél is, csak velük nem nagyon utazom).

Reptéri “feladat” meg az égvilágon semmi nincs, 1-2 napra gondolom, nem akarsz feladott bőröndöt vinni, elég egy hátizsák is (aminek a maximális méreteit megtudhatod az adott cég honlapján és otthon leméred). A beszállókártyát telefonon is elég bemutatni, de kinyomtatni azért csak ki tudsz egy pdf-et. Ezzel szépen felcsattogsz Ferihegyen egy szintet az indulási oldalra, odamész bármelyik biztonsági ellenőrzési pontra, ott csinálod, amit kérnek az ellenőrök. Bejutsz, bent pedig minden ki van táblázva teljesen érthető módon, csak meg kell keresned a kapudat, de megkérdezhetsz bármilyen reptéri dolgozót is, ha eltévednél. Ott vagy, beszállsz, leülsz, bekötöd magad és kész. Leszállásnál csak követed majd a tömeget, a csomagod nálad lesz, nem kell felvenned semmit, csak kisétálsz a reptérről. Visszafele ugyanez, ráadásul mivel még olaszul is tudsz, ne lesz olyan gondod se, hogy kérdeznél valamit, de nem értik,

2022. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!