Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mitől annyira csodálatos...

Mitől annyira csodálatos Irország?

Figyelt kérdés
Mi teszi széppé?Miért éri meg kiutazni oda?
2008. dec. 16. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jo fizetesekert eri kiutazni, attol annyira csodalatos Irorszag.

Persze, ertem a kerdesed.

2008. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%
A vadregényes táj? Bár az időjárás biztos, hogy nem vonzó.
2008. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hintalow válasza:
87%
A sör, higgy nekem, csakis a sör.
2008. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Temple Bar, Guiness (sör), a kastélyok, a kastélyok szellemei:), a tenger, a sok kisgyerek, Half Penny Bridge, Tű, Ireland's Eye, a koboldok, a tündérek, a luas... a parkok pedig gyönyörűek:)... Akkor attól, hogy eszméletlenül tisztelik a rendőreiket(garda), még a tinik is:) Én még az ír időjárást is szeretem, jó kis hűvös van kint, annyira, hogy te kabátban fagyoskodsz, a lányok meg miniszoknyában járnak... Ja igen, mindennap esik legalább egy keveset az eső, így sok helyen kapsz esernyőt:) ...Visszamennék.
2009. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
mármint az ír lányok járnak miniszoknyában:D
2009. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

A táj, hogy több bárány(birka) van mint ember. Sziget, kicsi, Finom sör, hangulatos pubok, a 80-90es években ragadt emberek és a csúnya lányok. (Én még em voltam kint, de iszonyatosan sok ember véleményét össze foglalva leírtam neked) Kb annyi vár- templomrom van mint égen a csillag..

Amúgy hallgasd meg a Galway Girl című számot és sztem elárulja az egész hangulatát. Én már hónapok óta csak azt hallatom mindenkinek, hogy Írországba költözök

Jó a fizetés, szar az idő, kevés ember, jó levegő. Ja és én úgy látszik hamar párt is találnék.. :D

2010. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

engem elvarázsolt teljesen...igen,vadregényes táj-de ha már szigorúan a tájnál tartunk,Skócia még olyanabb!!!!Iszonyat mennyiségű buta birka az út szélén(rosszabb esetben az út közepén a seggét riszálva vonul előtted,fittyet hányva annak,hogy haladnál,ami számomra inkább szórakoztató,mintsem idegesítő-főleg mikor kisétál eléd,és utána sorban a kicsik is jönnek bégetve:-))

Moher szikla, aminek a szépségétől még mindig el vagyok varázsolva,a sok kedves,barátságos,tepsiképű,totál szétpiált ír,nagyon segítőkészek(saját tapasztalat),az hogy nem izzadod szét magad nyáron,mondjuk sokszor fos az idő,gyorsan jön az eső,de gyorsan is vonul vissza.Imádtam ott lenni,és vissza fogok menni ahogy tudok:)))))

2010. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A helyzet sokat változott az utobbi idöben.


http://www.youtube.com/watch?v=BDvLtVgiB4s

2010. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!