Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ezt elfogadják Ausztriában...

Ezt elfogadják Ausztriában így? Ennyi elég lesz?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt voltam covid-19 pozitív, már harmadjára. Hivatalosan nem teszteltek, a nyálas teszt mutatta ki rögtön a pozitivitást, a házi orvosom meg kiírt táppénzre ugye.

3 hét múlva megyek Ausztriába, sajnos muszáj. A konzuli hivatal oldalán olvastam, hogy 180 napnál nem régebbi gyógyulási igazolás szükséges az ott tartózkodáshoz ( 1szer vagyok beoltva). Na most ugye hivatalosan nem teszteltek, de az oldalon lévő német nyelvű formanyomtatványt kitölti nekem a házi orvos, beírja azt a napot, amikor pozitív lettem, s lepecsételi. Ezt így elfogadják, ha központilag nem lettem tesztelve?

Ja és a munkahelyem csináltatott egy antitest tesztet nekem a Medicoverben, aminek 2 napon belül megjön az eredménye, több mint valószínű, hogy magas lesz az ellenanyagszintem, tavaly is magas volt már nagyon, aztán ezt lefordítva csatolom ahhoz a lepecsételt orvosi igazoláshoz. Így nem fognak belekötni?

Igen, nem oltattam be magam se másodjára, se harmadjára, tavaly én aznap mikor megkaptam egy Jansent, konkrétan imádkoztam, hogy ne pusztuljak meg, annyira rosszul voltam 2 napig, emiatt nem mertem többet beadatni, a munkahely meg nem kérte.



2022. márc. 19. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:
sz@rik már mindenki az oltásra, az új homoglobo buzzword a save ukraine.
2022. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!