Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondolnak az északi...

Mit gondolnak az északi országok erről ?

Figyelt kérdés
Magyarországon csak azt lehet hallani, hogy Svédország egyre veszélyesebb, de hogyan vélekedik erről a többi skandináv ország? Ti mit gondoltok? Melyik ország mondható még "biztonságosnak" ?

2022. ápr. 29. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi, biztonságos.

Már ha bírod a hideget, a sötétet és az alkoholt.

2022. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Hogy hipotermiát kapsz,ebből a szempontból tényleg veszélyesebbek mint M.O.
2022. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Hú de unalmasak már ezek az elcsepelt dolgok hogy "ha bírod a hideget". Látszik hogy az ilyen kommentelok sosem jártak arrafelé, kb melegebb van néha mint itthon de ne zavarjon 😂😂😂😂
2022. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy meg kérdező, valóban nem biztonságos, de én már nem állok neki soha ezt kifejteni csak ha gondolod privátban mert itt annyi az okos svéd tudor hogy hagyjuk😂 párom svéd, éltem kint, azóta is járunk ki, ezért kicsit több és jobb tudásom van az orszagrol mint a fotelkommenteloknek.
2022. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mi negatív tapasztalatod volt eddig? Stockholmban tanulok, de én eddig egyszer sem éreztem magam veszélyben se nappal, se éjjel. Voltam már az úgynevezett “no-go” zónába is (Rinkeby) és rendezettebb volt mint pár pesti panel negyed. Biztos van olyan negyed ahol éjjel nem egy életbiztosítás járkálni, de minden városban vagy országban vannak ilyen környékek. Svédországról azt mondani, hogy nem biztonságos szerintem nem valid.
2022. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!