Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazás Oroszországba a jelenle...

Utazás Oroszországba a jelenlegi helyzetben?

Figyelt kérdés

Családi ügy.

Lehetséges ez most? Ha nem előre láthatólag mikor lehet újra Oroszországba eljutni?



2022. máj. 2. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne lenne lehetséges? Nyilván nem Harkivnál kell átmenni a határon, de el tudsz utazni Oroszorszàgba, csak épp kerülővel és kűrva drágán.
2022. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nincsen tiltva.
2022. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
83%
Tiltva nincs,csak egyszeru meg olcso jelen esrtben nem lesz
2022. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerbián vagy Törökországon keresztül simán lehetséges. Előbbihez ugye elég csak kimenni kocsival Belgrádba, Isztambulba meg nagyjából napi szinten közlekednek járatok szerintem.


Ha valóban családi ügyről van szó, akkor azt sem mondom, hogy ne menjetek, mert ez valóban indokolt lehet. Turistáskodni már más kérdés, azért én sem mennék most jó szívvel oda.

2022. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Hivatalos ügyeket intézni nem lehet probléma; bár én sem kívánkozok mostanában oda.
2022. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A vizumot eddig utazási irodánál intéztem, "turista" kategóriában, gondolom ez továbbra is lehetséges, csak nagyon furcsán hangzik.
2022. máj. 3. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!