Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztria meg mondjuk a többi...

Ausztria meg mondjuk a többi európai ország akik még korlátozásokat tartanak fent, mikor tervezik már befejezni a COVID korlátozósdit?

Figyelt kérdés
Van akinek X ideje megvan a 3. oltás is. Fussunk a negyedikért csak mert egyes országok úgy döntöttek, hogy 270 nappal az oltások után megint nem mehetsz teljesen szabadon?
2022. máj. 29. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Jelenleg Ausztriában semmilyen beutazási korlátozás nincs. Június 1-től a maszkhordás sem lesz kötelező, kivéve néhány helyet, például egészségügyi intézmények vagy a Bécsi tömegközlekedés.
2022. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lemaradtam a hírről pedig állítólag május 16. óta.


Mi a helyzet Németország és Hollandia esetén? Ezek érintenek még engem de tudomásom szerint ezekben oltási igazolvánnyal (minimum 2 vagy kettőnek számító EMA által elismert oltással) már nem lehet gond. Az hiszem. Hol tudom?

2022. máj. 29. 16:45
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Németországban sincs semmiféle korlátozás, oltási igazolvány sem kell
2022. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Tudod, ilyen huncut dolog ez a tudomány és a halál.

Mellesleg a járványnak egyáltalán nincs vége, és a normális országokban azért oltatják magukat az emberek, mert ezzel fékezik a járványt és tesznek a saját + mások egészségéért.

Tudom nem érted, és alapvetően nem szövegértelmezési, hanem elemi biológiai és közösségértelmezési okai vannak.

2022. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4. TESSÉK?
2022. máj. 29. 18:14
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Pedig jól írta a 4-es!

Te meg fejezd be a hisztit, mert nem körülötted forog a világ.

2022. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem tudomnányos kérdés volt, hanem utazás kategória.


annak meg se füle se farka tudományosan, hogy valaki oltással meg oltás nélkül tesztekkel vagy anélkül lép át egy VIRTUÁLIS vonalat, amit határnak hívnak.

2022. máj. 29. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Viszont a "virtuális vonal" mögötti országok törvényei már valóságosak.

Ha nem tartod be akkor nem virtuálisan, hanem a valóságban rúgnak seggbe az ottani hatóságok.

Ki kellene jönni az online térből néha a valóságba...

2022. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, éppen ezt próbálom több mint két éve de az összevissza országonként és kiszámíthatatlan módon változó szabályok miatt hiába volt akármennyi elfogadott oltásom, lehetetlen volt/van bármit tervezni ami országhatárok átlépésével jár
2022. máj. 29. 19:19
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel pont így vagyok én is meg még igen sokan.

Nincsen értelme lázadozni, mert minden ország illetékesei maguk találják ki, hogy mit alkalmaznak és mit nem. Hiába tűnik hülyeségnek, akkor is az náluk a törvény.

2022. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!