Kezdőoldal » Utazás » Európa » Albán utazás autóval veszélyes?

Albán utazás autóval veszélyes?

Figyelt kérdés

5en nekivágnánk autóval Albániának, Durres lenne a célpont.

Van a társaságban aki fél repülni és van aki nem is akar,ezért erre esett a választásunk. Haza is autóval jönnénk.soha nem jàrtunk még arrafele,így nem tudjuk pontosan a körülményeket.

Szerintetek megéri így nekivágni? Én még nem döntottem el megyek -e. Őszintén megvallva,én repüléspárti vagyok,de hajlandó lennék a kompromisszumra, viszont ott motoszkál bennem,hogy nem biztos,hogy túl biztonságos.

Szívesen várnék véleményekst,esetleg tapasztalatokat.

24N



2022. jún. 6. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem, maga Albánia biztonságos. Viszont Koszovóban vagy Makedóniában nem szívesen kapnék defektet. Csakis Montenegró felé mennék.
2022. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fosol Albániától akkor miért akarsz menni? Egyébként az albánok kedvesek, senki bajotok nem lesz, egyedül a cigányokkal kell vigyázni mert ott is sok lakik, főleg északon.
2022. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú az út Sógoromék mindíg két napot szánnak az útra.Meg kell ludni valahol
2022. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi nem tervezünk útközben megállni,egyik srác fog vezetni.
2022. jún. 6. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Albánia egy nagyszerű ország, csak nem úgy, ahogy te akarod csinálni.

Bárhonnan bárhova - ismétlem, bárhonnan bárhova! - egyszerűen, olcsón és jól el lehet jutni a helyi buszokkal.

A repülő 1 óra 20 perc. Ezzel szemben ti nekiindulnátok autóval egy msfélnapos szenvedéssel. Csak mert tele van nemutazó nyuszikkal a csapatod.


Javaslatom: vagy menjetek horvátországba - szellemileg odavalók vagytok - vagy fedezd fel Albániát méltó módon. Repülővel, helyben busszal.

Ja, és Durres alatt valóban klassz a homokos part önmaga, de annál sokkal jobb helyek is vannak Albániában.

2022. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ismétlem,én repülővel szeretnék menni,szerintem is úgy sokkal jobb, én kb.mindenhova azzal utaztam eddig is.

A baráti körben viszont senki sem akar azzal,most megyek ezzel a társasággal először utazni.

2022. jún. 6. 21:04
 7/7 Luna2 válasza:
100%
Hello van egy csoport a facebookon I love Albania egy magyar uzemelteti az oldalt aki Albaniaban el ...sok mindent olvashatsz kerdezhetsz tole,szinte mindenki kocsival megy nyaralni Albaniaba en 5 honapja Koszovoba vagyok es nem akarom elkuabalni csak pozitiv tapaszralatom van az emberek kedvesek segitokeszek ...soha nem gondoltam ,h ilyen Koszovo sokkal rosszabnak hittem ,amig nem tapaszaltam meg ,,
2022. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!