Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában mi a tapasztalatotok...

Rómában mi a tapasztalatotok a tömegközlekedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Biztonságos? Kényelmes? Mennyire drága? Busz, metró, vagy vonat, minden érdekel.

2022. jún. 20. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen elboldogultam vele, és egyedül utazó nőként semmiféle atrocitás sem ért.
2022. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tömeg van, de teljesen jó. Biztonságos, megbízható.
2022. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos, viszonylag megbízható. A pillanatnyi árakat nem tudom, de a honlapjukon biztosan megtalálod.
2022. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
8%
Ez nem igaaaaaz ! A buszok legalább kétórámként járnak !
2022. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiumicinorol busszal utaztam be a varosba, hazafele vonattal utaztam vissza a fiumicinora. Mind a ketto teljesen jo volt. A busz olcsobb. A Termini vasutallomas kozvetlen kornyeke tre. Mondjuk arra emlekszem, hogy Terminihez vitt a az airport shuttle, es mar a buszrol se tetszett a kornyek, ugyh siettem leszallni, hogy ott legyek amikor a sofor kinyitja a csomagtartot. Nehogy valami ketes szerzet oda tevedjen a jardarol es kilopja pont az en motyomat. Detroit 2 az a kornyek. Varoson belul max metroztam vagy gyalogoltam, metroval igazabol az osszes szamomra erdekes nevezetesseghez el tudtam jutni. Egyedul utaztam fiatal nokent anno, semmi kulonos nem tortent. Kezdo utazonak is egyszeru desztinacio Roma :) jo utat kivanok!
2022. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
termininél tényleg ultra tré a környék és nekem taxival kellett hazamenjek , mikor már majdnem otthon voltam akkor láttam elmenni a buszomat .
2022. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1 busz- metrójegy 1,50 euro, a 24 órás 7 euro.

Szóval ha többet utazol, érdemesebb a 24 órást venni.

A tömegközlekedés rendben van, metróval a legtöbb helyre el lehet jutni.

A buszok is nagyjából időben jönnek, de arra figyelni kell, ha nem forgalmas megállóban szállsz fel, akkor le kell inteni a buszt ( nem vicc, ez helyi szokás) különben nem biztos, hogy megáll.

A biztonságra annyira kell figyelni, mint bármelyik nagyobb város tömegközlekedésén, szóval eléggé.

2022. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!