Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országba tudnék a...

Melyik országba tudnék a legegyszerűbben kiköltözni, ha imádom ezt a hidegfrontot és hűvösebb időt?

Figyelt kérdés

Most végre 20 fok körülire ment le a hőmérséklet, felhős, hűvösebb idő van (lehetne ennél hidegebb is mindegy) és drasztikusan jobb lett a közérzetem.

Sajnos szorongással/enyhe depresszióval is küzdök így nem véletlen, hogy ez a nyugodtabb idő jobb hatással van rá.


Sajnos a UK-be költözés esélyét már elcsesztem pedig örökké álmom volt a ködös Albion.

Nem tudom az EU-ban van-e még olyan ország ahova az angol (vagy majdnem olyan könnyű nyelv) elég lenne és hasonló időjárás van.

Sajnos szakmailag közel sem vagyok elfogadható szinten ezért más könnyebb szakmában szeretnék elhelyezkedni.


Van egy gyorstalpalós cisco-s rendszergazda okj-m meg egy gazdaság infós bsc-m, viszont előbbiben sose dolgoztam utóbbiban pedig szintén elég tré a szaktudásom.


Tehát ország mellett egy ottani keresett szakmát (itthon kitanulható felnőtt okj/tanfolyam) is ha írnátok azt megköszönném.



2022. júl. 31. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Norvégia, Svédország,Finnország,Dánia,Hollandia,Belgium,Lengyelország,Csehország,Írország,Németország északi és nyugati fele,ami kifejezetten hűvös és csapadékos.
2022. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Londonban 40 fok volt, ne is akarj odamenni...

Skandinavia

2022. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Oké, egy tucat országot felsoroltál köztük az erősen bevándorlás korlátozó és legfeljebb csak magasan képzett embereket kereső Norvégia/Finnország kettőst illetve a full nehéz nyelvet beszélő Magyarországnál alig jobb életszínvonalú Lengyelországot.


Tudtommal Skandináviában minimális az esély értékes diploma és magas szintű szakmai tudás nélkül munkát találni.

2022. júl. 31. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Írország nyugati része, nézz rá Galway környékére. Az EA-nél vagy pharma cégeknél mindig vannak állások.
2022. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hamburgot ajánlanám.
2022. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!