Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan kell fizetni az autópál...

Hogyan kell fizetni az autópálya használatért Horvátországban és Boszniában?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fizető kapuk vannak, de azt nem tudom, hogy hogyan kell őket használni, videót pedig nem találtam erről.

Úgy működik, mint Szerbiában? Ott úgy van, hogy az első kapunál csak kiadja a gép ezt a jegyet, és a következő kapunál kell fizetni?

Valaki eltudná magyarázni, hogyan működik ez?

Szeretnék rá előre felkészülni, és nem ott feltartani a sort.


2022. júl. 31. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Boszniában szerintem nem fizetős. Az a 10km...

A horvát emlékeim szerint így van ahogy írod.

2022. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fizetős, Szarajevóba utazom Horvátországon keresztül :)


Azt tudod esetleg, hogy ha több kapu van, akkor az hogy működik? Tehát az elsőnél kiadja a jegyet, a következőnél fizetek, és a harmadiknál? Ismét kell kérnem jegyet, vagy a már meglévőt használom, és csak fizetek?

2022. júl. 31. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érinted Zágrábot, akkor előtte fizetős (két kapu), meg utána fizetős (két kapu). Egy jegyet mindig csak egyszer használsz. Amikor a fizetős szakaszra felhajtasz, akkor kapod meg, és amikor lehajtasz róla akkor fizetsz.
2022. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Nézem Boszniát, tényleg fizetős lett mióta ott jártam. Sőt szerintem akkor ebben az irányban a horvát rész sem volt fizetős, de akkor ki tudja most hogy van.
2022. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!