Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az idő szeptemberben...

Milyen az idő szeptemberben Bulgáriában?

Figyelt kérdés
Krétára szoktunk járni szeptemberben, ott olyankor még bőven nagyon meleg van. Mist Bulgáriában a Napos partot nézegetjük. Szeptember második hetében mennénk. Érdemes még olyankor, strand idő van még?
2022. aug. 1. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
16,2-23,6 C a napi minimum ill maximum hőmérsékletek havi átlaga , 8 óra az átlagos napsütéses órák száma naponta, átlag 54 mm csapadékra és 23 fokos vízhőmérsékletre számíthatsz.
2022. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Az gyakorlatilag mediterrán éghajlat.

Kb. olyan, mint a Balaton-part aug. végén.

Szept. második hetében kis szerencsével még a Balatonban is lehetne fürödni. Ott szinte biztosan.

2022. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem soha, hogy aki a Google-ben annyira nem tud rákeresni, hogy "Bulgária időjárás szeptember", az a Gyakorit hogy találja meg? Ki tud menni az ajtón reggel? Kulccsal zárba beletalál? Autóba jó irányból ül be? Vagy ezek se mennek?


Vagy az volt a kérdés lényege, hogy Te amúgy Krétára szoktál járni, és ettől ájuljunk el?

2022. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk rengeteget jártam szeptember közepén nyaralni oda, de mielőtt először mentem, valóban gugliztam. Nem bántam meg.
2022. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!