Kezdőoldal » Utazás » Európa » Etna túra - mehetek flipflop...

Etna túra - mehetek flipflop papucsban?

Figyelt kérdés
Kézipoggyászom lesz csak a repülőn, nem fér be a tornacipő vagy bakancs.

2022. aug. 15. 17:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az Elbrus túrára nem ajánlott semmiképp flip flop vagy mi az isten, azt se tudtam mi az, túracipő kell, főleg ha a hegycsúcsra is kimentek, mert az magas és az Etna tudtommal aktív vulkán.
2022. aug. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem még a flip-flopnis sok oda....en a helyedben mezitláb mennék az a tutu
2022. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

D.Brasco: a Mátrában nőttem fel, tudod hány "turistát" láttam lejönni a Kékesről tűsarkú cipőben és hasonló lábbelikben? :-D :-D :-D

Elképesztő... :)))

2022. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 D. Brasco ***** válasza:
100%
13) vannak hasonlo tapasztalataim ilyen tipusu "túrázókkal".....elképesztő egyesek miben akarnak komolyabb terepre menni
2022. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mehetsz, de hogy nem fognak a túraútvonoalra engedni az is fix.
2022. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Őseink mezítláb jártak.


Az ilyen talajon, nagyobb túrán érdemesebb valami zárt erős cipőt felvenni. Ha csak kézipoggyászod van, olyan cipőt vegyél ami jó bárhova.

Amúgy azóta eljutottál az Etnára? Milyen volt?

2022. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!