Kezdőoldal » Utazás » Európa » A magyar korlátlan mobinternet...

A magyar korlátlan mobinternetet tudom használni Romániában is?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy amennyiben veszek egy egy napos egyszeri korlátlan mobilnetet a Yettel alkalmazásban, akkor azt ugyanúgy korlátlanul tudom használni az Európai Únión belül (Romániában) vagy a határ átlepése után változik e valami?

2022. aug. 25. 22:46
 1/10 anonim válasza:
0%
Nem
2022. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kéne tudnod használni, de mivel két tök ellentétes dolgot mondunk, inkább hívd fel a Yettek ügyfélszolgálatát
2022. aug. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Működik az EU-ban az itthon vásárolt mobilnet, viszont van korlátja. Nem yetteles vagyok, én EU-ban Netflixeztem HD-ban mobilnetről egy hétig és úgy sem értem el a korlátot.
2022. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Az összes csomagnál le van írva, hogy az EU-ban az adatkeret mekkora része használható fel. Talán a GYK megkérdezése helyett nézd meg az appban lévő leírást.
2022. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Odanézzémá, csak nem ott van a második sorban a keresett infó?🤡


[link]

2022. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Használható, de nem korlátlan, hanem annyi, amennyi nem korlátlan abból az összegből kijönne amennyit a korlátlanért fizetsz. Általában 8-15 GB között szokott lenni. Pontos infót a szolgáltató tud mondani.
2022. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egy napos korlátlan Yettel csomag országon belül korlátlan, EU-ban 2,8GB.
2022. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Akkor az első válasz miért van lepontozva??
2022. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mert azzal nem igazán segített a kérdezőnek, nem volt fejtette ki.
2022. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert lett az első lepontozva, mert hülyeséget írt. Használható Romániában is, csak nem korlátlan
2022. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!