Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeptember végén, október...

Szeptember végén, október elején van még értelme lemenni a montenegrói tengerpartra, vagy már túl hideg van hozzá?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idő még szeptemberben száraz, kellemesen meleg, ki lehet fogni pár esős napot, de nem jellemző. A víz 21-25 fok között ingadozik, ha ez nektek még megfelelő, akkor szép élmény lesz. Azért strandon fekvős napozással ne számoljatok. Októberben már hűvösebb van, csapadékos, a víz is hamar lehűl, 18 fok körül a maximum.
2022. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 franciasrac ***** válasza:
Képzeld Mallorca-szigeten voltam egy pár éve Október végén és még 30 fok volt, a Földközi-tengernél nincs tényleg hideg soha, max hűvös
2022. szept. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés olyan, mintha Montenegróban kizárólag a tengerben ázás lenne az egyetlen érdekesség. Én egy hetet eltöltöttem úg ott, hogy talán ha 4-5 órát strandoltam , már sokat is mondtam.
2022. szept. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki lehet fogni bőven nyárias időt, de pórul is lehet járni. Én azt mondom, mivel ilyenkor már alig van turista, bőven ráértek a kb. utolsó pillanatban szállást foglalni, az időjárás függvényében.

Adriai fórumokban lehet olvasni, hogy meglepően sokan mennek le őszi szünetben akár Horvátország délebbi régióiba is (Korcula, Peljesac környéke), és bizony nem kabátos túrázásra meg hegymászásra.

2022. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat,mi mindig szeptember első vagy második hetén megyünk nyaralni 1 hétre ,igaz görögországba.

Ilyenkor a legmelegebb a tenger és 28-30 fok van.Tökéletes!

Ha 1-2 nap esett pár órát, az nem hátráltatott soha.

2022. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!