Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely helyeket érdemes mindenké...

Mely helyeket érdemes mindenképpen megnézni Rómában?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Colosseum, Trevi kút, Victor Emmanuel emlékmű, Spanyol lépcső, Piazza Navona, Vatikán, Pantheon, Forum Romanum, Circus Maximus. És mindközül a kedvencem a kulcslyuk kilátó. Egyébként Rómában csak elindulsz az orrod után és bármerre nézel csak tátod a szádat. Szavakkal nem leírhatóan elképesztő az a város!
2022. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a Piaza del Popolo
2022. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Bármelyik utazási blogot, weboldalt felkeresel római látnivalók címmel, ott lesz akábé huszas lista...
2022. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy top 10


[link]

2022. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elindulsz a Colosseumtól jobb kéz felé, onnantól 100 méterenként fogsz valami nevezetességbe ütközni. Ha tényleg csak a legfontosabbak érdekelnek, akkor 2 nap alatt végig lehet rohanni, 3 ha +1 nap Vatikánt beiktattok. De így nyilván rengeteg élménytől estek el. Én voltam úgy is, hogy négy napig csak kóvályogtunk céltalanul és belebotlottunk rengeteg érdekességbe. A kulcslyuk, a Bocca della Verita, nekem az a kedvencem :D
2022. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már az 1# és 2# -es válaszoló megemlítette a kulcslyukat , ott van szinte mellette egy fallal körülvett park is, egy narancs liget.

Imádom azt a helyet. A sok séta után meg lehet ott pihenni akár a fűben ülve-fekve is . És a kilátás is szép onnan.


[link]

2022. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak tök jó útitervek napokra is lebontva, szerintem használj egy olyat, és akkor nem marad ki semmi fontos, ami az idődbe belefér, tetszés szerint változtatvs itt-ott persze akár. Róma annyira gyönyörű és annyira kedvesek a helyiek a rendőrtől a pincéren át, az egyszerű árusokig. Az egyetlen város eddig, amitől könny csordult a szemembe. És annyira hajtott a kíváncsiság és az adrenalin, hogy a városnézés után orvosi beavatkozást igényelt a lábam. :D Hiszem azt, hogy onnan egy kedvesebb emberként jöttem haza.
2022. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6os


1es vagyok. Basszus tényleg a narancsliget nagyon szép! És csoda kilátás van onnan!

2022. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!