Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire zsúfolt mostanában...

Mennyire zsúfolt mostanában Prága? Visszaállt a COVID előtti szintre, vagy kicsit kevésbé van tömeg?

Figyelt kérdés

Ha valaki esetleg mostanában járt volna ott, és össze tudja hasonlítani a korábbi helyzettel, persze... :)

3 év kihagyás után az ősszel szeretnénk újra elmenni néhány napra, azt sejtem, hogy ázsiai és orosz turistából kevesebb van, de vajon mennyire van mostanában tömeg, mennyivel kihaltabbak az utcák, kocsmák, boltok mint korábban?



2022. szept. 18. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
"Kihalt" és "Prága" egy mondaton belül értelmezhetetlen.
2022. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Van tömeg, vagy legalábbis augusztusban volt. Boroszlóval, Szczecinnel, Berlinnel, Drezdával összehasonlítva szembeötlő volt a különbség. 2010-ben voltam először, akkor is sokan voltak, de az olyan régen volt, hogy már csak halvány emlékeim vannak.
2022. szept. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Idén júniusban voltam újra, és elég sűrűn voltak a belvárosi részeken.
2022. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!