Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svédország (Stockholm) október...

Svédország (Stockholm) október végén mennyire "kirándulható" időjárás szempontjából?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk elvinni szüleimet 3 éjszakára valahova október legvégén (28-án indulnánk).


Stockholm mennyire rossz vagy jó ötlet ilyenkor? Ott élők, mennyire esős/hideg ilyenkor az idő?


Több okból is Svédországra gondoltunk, de nyilván azt sem szeretném, hogy az időjárás miatt ne tudjuk teljesen kiélvezni az ottlétet (szüleim nem túl idősek, 54-56 évesek, de azért már sokszor a kényelemre szavaznak).


Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. szept. 27. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Nem igazán kirándulós idő, inkább már bekuckózós...

2022. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam egyébként, kirándulás helyett inkább városnézésre lennék kíváncsi, de így a valós hőérzetet látva lehet nem túl ideális ahhoz sem az idő 😅


Köszönöm szépen!


Ott élők esetleg, mennyire arányos a valósággal az előrejelzés?

2022. szept. 27. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

városnézős kirándulást értettem alatta, nyilván ha Stockholm... :)

Mi nyáron voltunk, július végén. Úgy 2-300 km-rel északabbra. A sapka is előkerült.... :)

2022. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az szép:D gondolom nem az úszósapka, haha


Bár azon is gondolkoztam, lehet tavasszal szerencsésebb lenne a dolog (meglepetés szempontjából is, kicsit több idejük lesz így felkészülni)...

2022. szept. 27. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nyár eleje már tuti jó, akkor sok napsütés van. :)
2022. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy már 4-kor sötétedik ott olyankor.
2022. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván függ az egyéni tűréshatártól is, hiszen hideg időben is lehet jókat kirándulni és várost nézni, ha jól felöltöztök. De hogy ideális kirándulóidőre nem számíthattok ott ilyenkor, az egészen biztos.
2022. szept. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hőmérséklet miatt lehet problémás elsősorban. Hanem hogy nagyon hamar sötétedik.
2022. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Hűvös és hamar sötétedik.
2022. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!