Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol érdemes autót bérelni,Berg...

Hol érdemes autót bérelni,Bergamo repülőtéren vagy online? Melyik biztonságosabb?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes szerintem előre foglalni. Különben lehet hogy csak valami batár marad ami kétszer annyi mint egy kicsi.
2022. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig online foglalom, a repülőjeggyel egyidőben. És kikötöm, hogy nem helyettesithető. Ezt azért, hogy ha mondjuk foglalok egy fiat 500-ast, akkor ne találják ki, hogy jaj hát nekünk most éppen nincs, de itt van egy remek Ferrari, kicsit drágább, 20 EUR helyett 200 EUR. (jó, ez nagyon sarkitott példa, de kb ezt szokták csinálni, ha nem kötöd ki a megjegyzés rovatban, hogy nem helyettesithető)
2022. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Online.
2022. okt. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Online lefoglalod, semmilyen kötelezettséggel nem jár. Ha köcsögösködnek (más autót akarnak adni, nem fogadják el a kártyádat), akkor még mindig kereshetsz másikat a helyszínen.
2022. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De fizetni kell előre utalassal..
2022. okt. 13. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahol én szoktam foglalni ott csak 10-20%-ot kell előre fizetni, de ha utólag lemondod, akkor azt is visszakapod.
2022. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!