Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan része Olaszországnak...

Van olyan része Olaszországnak, amely közvetlenül elérhető Budapestről repülővel és februárban kellemes az éghajlata?

Figyelt kérdés
Jó lenne télen egy kis időt valamilyen naposabb vidéken tölteni. Néztem például Nápolyt, Palermót, Cataniát, de igazából a február eléggé esős arrafelé. Tudom, a mediterrán éghajlaton télen esik a legtöbb csapadék, de pl. Spanyolország jóval szárazabbnak tűnik.

2022. okt. 24. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Palermo és szicília
2022. okt. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bariban és Rómában voltam januárban. Egy vékony dzseki elég volt, de gyakran még az sem kellett, simán volt olyan meleg, hogy rövid ujjú pólóban voltam. De pl idén januárban Fiumicinoban rendszeresen láttam, hogy a helyiek megmártóznak a tengerben.
2022. okt. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, három hét alatt 2x esett az eső Rómában és Fiumicinoban, de akkor egész nap, ezen a két napon kívül nagyon jó idő volt.
2022. okt. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bariba szoktak lenni olcsó jegyek télen, meg Nápolyba is, egyik sem túlzottan hideg télen.
2022. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
A tél elég esős meg nem túl meleg. Most éppen van egy melegebb ősz ezért még most is van 30+ fok de ez sem túl gyakori. Ha jó időt akarsz akkor Kanári-szigetek vagy a Perzsa Öböl vagy a Vörös-tenger partvidéke amit közvetlen járattal el tudsz érni.
2022. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Szicília.
2022. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!