Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utaznátok tavasszal,repül...

Hova utaznátok tavasszal,repülővel,városnézős,de nem sokat gyaloglós helyre?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Szarajevó
2022. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Nekem ez a kettő nem fér össze, ha már költök a repülőre, akkor belekalkulálom, hogy egész nap menni fogok. Mindenesetre Rómába, Barcelonába, Velencébe ne menj, az gyaloglós! Mondanám Londont, ott vannak városnéző buszok, Berlinben, Bécsben szintén. De szerintem még így is sokat veszítesz.


Mi az oka, hogy nem gyaloglós helyre akarsz menni? Ha mozgássérült vagy, lehet opciókat keresni a kiszemelt helyen is, bár ilyen alapon nagyon hegyvidéki helyet nem ajánlok.

2022. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2# Én bírom a gyaloglást,anyukám annyira nem :)
2022. nov. 27. 18:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pisa. Aránylag kis város, ha a szálláshelyet a legfőbb nevezetességek közelében keresitek, akkor még kevesebbet kell gyalogolni.

A repülőtér is közel van a városhoz, kb. 5 perc vonattal.

2022. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Esetleg Lisszabon? A városkártyában a tömegközlekedés is benne van, és a villamosok (28, 15) vonalán vannak a legfontosabb látnivalók. Siklókkal (villamosvonalak mentén) a kilátópontokhoz is fel lehet jutni, és ott vannak padok, lehet pihenni. Néztek egy belvárosi szállodát, és a reptérről metróval bejuttok.


Amszterdam esetleg? A villamoshálózat nagyon jó (a metró mellett), emellett csatornahajózás. A városkártyában benne van a tömegközlekedés (+1x csatornahajózás).

2022. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Velence
2022. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Ciprus, Lisszabon, Szarajevó
2022. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lisszabont én kilőném, sok a hegymenet, ilyen paraméterekkel valami lapos városba mennék, Amszterdam megfelel, feltéve, hogy édesanyád nem túl konzervatív :D
2022. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,nagyon jókat írtatok
2022. nov. 28. 06:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk a gyaloglást utazással váltanám ki. Mondjuk körbevonatozni az osztrák Alpokat látványos és élménydús, továbbá nem kerül többe, mint egy repülős városnézés.
2022. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!