Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik tengerpartra érdemes...

Melyik tengerpartra érdemes utazni, ahol lehet apartmant is bérelni 1 hónapra és nem túlárazott a főszezon?

Figyelt kérdés

Az a tervem idénre, hogy mondjuk augusztusban 1 hónapra kiköltözök nagyon közel tengerparthoz.

Egy 4/6fős apartmant szeretnék kibérelni, ahol ugyan úgy tudok élni, mint itthon.

Magamra főznék, tehát fontos, hogy legyen jó minőségű hús, zöldségek, stb. (Bár lehet buta felvetés, talán Európán belül mindenhol van szárnyas és marha is bőségesen a henteseknél)


Nagyon fontos, hogy több szép tengerpartja is legyen, lehetőleg ingyenesen, és kristálytiszta víz.


A bérlést és az utat szeretném kihozni 500-600 ezerből maximum, 1 hónapra, ha ez lehetséges persze.


Mallorcán voltam már 6 évvel ezelőtt, az nagyon tetszett, de az egy hetes szálloda drága is és hamar el is megy az idő. Szeretnék végre többet maradni.

Oda bátran visszamennék, mert tudom, hogy lehet apartmant bérelni és nagyon jó minőségűek az ételek. A tenger is nagyon szép ott.


Ötletek esetleg, aminek érdemes lenne utána néznem?

(Munkámhoz kell a biztos és jó internet, ezért szeretnék Európán belül maradni)


2023. jan. 1. 18:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Kicsit lehet hogy el vagyok tévedve. Airbnb-n most néztem rá a Mallorcai árakra, egy 2-3 szobás lakás augusztusra kb 3.000 dollár.


Tényleg ennyi, vagy érdemes máshol foglalni inkább?

Van ennél olcsóbb megoldás?

2023. jan. 1. 18:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Most a repjegy+szállás lenne 500-600 vagy kajával mindennel lenne ennyi?
2023. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon el vagy tévedve. Nem picit. Nagyon.
2023. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Szicíliában simán kihozható 400 körül simán vannak opciók egy hónapra, repjegy 70-80.
2023. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Horvátország
2023. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bulgária
2023. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak a repjegy+szállásra gondoltam, 2-en mennénk. A plusz szoba csak azért kellene, hogyha jönnek hozzánk ismerősök pár napra esetleg.

Kajával, programokkal együtt 1-1,5 milliót szánnánk max a hónapra, de inkább az 1-hez közel.

Szicília jól hangzik.

Bulgáriában még sosem voltam.

Ezekre a helyekre hol érdemes szállást foglalni?

2023. jan. 1. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szicíliába airbnb-n szoktam. Ott vannak jó dealek. Érdemes kicsit jobban szétnézni a szigeten mert pl Palermo meg Catania környéke drága, de elég jó a közlekedés ha nem késő esti járattal mentek és a sziget déli meg nyugati része elég szép és jóval olcsóbb minden téren.
2023. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak erdekel a munkatokat hogy oldjatok meg arra az egy honapra?
2023. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Montenegró, Albánia.
2023. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!