Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hostelek tapasztalatok?

Hostelek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek a hostelekkel kapcsolatban? Mennyire biztonságos?

2023. jan. 18. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Sokszor aludtam már hostelek privát szobáiban is (1-2 ágyas), amihez saját fürdőszoba volt. Kezdésnek talán érdemes így kipróbálnod, a hangulatot így is átadja, de mégis van privát tered, ha sok lenne a többi ember. És ajtót is magadra tudsz zárni, meg a cuccaid sincsenek mások szeme előtt. De a hálótermekben is zárható szekrények vannak, szóval általában az is biztonságos.
2023. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Olyan 70 ország mindenféle hálótermében fordultam meg, ha egyedül utazik az ember, akkor szerintem ez nagyjából a legjobb megoldás.
2023. jan. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen jó volt, de 38 évesen inkább a kényelmes hotelszobát választom 🙂
2023. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Igen gyakran utazom.

Remélem, hogy soha nem fogok lesüllyedni egy ócska hostel szintjére.

Nálam alap a szálloda saját fürdőszobával.

Persze a fiataloknak egy jó buli, ha még 20-an horkolnak körülötte egy koedukált teremben és vágni lehet a láb- és hányásszagokat, és az sem baj ha hazahurcol onnan néhány kiirthatatlan élősködőt.

De különbözőek az igények, ahogyan a pénztárcák is....

2023. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

"Remélem, hogy soha nem fogok lesüllyedni egy ócska hostel szintjére.

De különbözőek az igények, ahogyan a pénztárcák is...."


Lölö te vagy az ? Vagy Soós Dávid?


Igaza volt Máté Gábornak. A magyarnak a kisebbségi komplexusát ki kell élnie és megkell élnie,hogy ő jobb,mint másik.

2023. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

5-öske.


Nehéz elviselni, hogy létezik komfortosabb szálláslehetőség is mint egy hostel.

Ha nem lennél ennyire csóringer te sem aludnál együtt -sokszor- néger vendégmunkásokkal egy teremben, ahol vágni lehet a bűzt.

2023. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki maga dönti el hogy hol szeretne megszállni. Véleményem szerint egyikkel sincs baj. Ha csak arra van anyagi keret de az illető szeretne utazni nem értem miért kell leszólni a hosteleket. Nyilván egy szálloda kényelmesebb de nem biztos hogy mindenki arra vágyik
2023. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Haver honnan szoptad ki, hogy szoktam utazni? Honnan tudod hogy nem 0-24-ben a PC mögött ülök? 😅


Szerintem a kérdező meg senki sem kíváncsi arra, hogy mennyi pénzed van. Ha egyáltalán van, mert ugye itt mindenki gazdag az oldalon meg bármit lehet írni. (anonim dolgok előnye)


Ezt, hogy neked ez a véleményed nyugodtan leírhattad volna, úgy, hogy ki hagyod azt, hogy bezzeg nekem mennyi pénzem van meg kinek mire telik. Ezért mondtam, hogy kompenzációs gondjaid vannak. Amúgy a Michigani egyetemnek van egy 700 oldalas kutatása erről. Le lehet tölteni PDF-ben, ha tudni akarod miért vagy ilyen. Meg, ha megy az angol

2023. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi #6-nak megy ez😅
2023. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
@6 Nem csak komfort kérdése. Egy csomó országban tök mindegy lenne nekem is az az éjszakánként 5 ezer forint, ami egy hotel és egy random jobb hostel között van, de a hosteleknek megvan az az előnye, hogy 10 percen belül találsz pár másik embert a következő napi kirándulásra vagy egy esti sörözésre, a hotelek azért magányosabb helyek.
2023. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!