Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ukrajna, vagy Oroszország utazás?

Ukrajna, vagy Oroszország utazás?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, elakarnék utazni ezekbe. Mik a feltételek, hogy bejussak? Milyen feltételekkel engednek át a határon?

2023. febr. 6. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Egyet kérdeznek; orosz vagy ukrán puska végezzen veled?
2023. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Egyik helyre sem mennék, megvernének, besoroznanak erőszakkal es mehetsz a darálóba, mások menekülnek onnan te meg oda akarsz menni, gratula.
2023. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mint írtam elméleti kérdés volt
2023. febr. 7. 01:01
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Mi meg elméleti válaszoltunk.
2023. febr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát nem a kérdésre valaszoltatok
2023. febr. 7. 08:03
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Neked jó lenne, ha egy rakéta eltalálná a repülőgépet?
2023. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
53%
Az Oroszokhoz menj minél messzebb a Ukrajnától, mert ha így folytatódik nemsokára jön a villanás...
2023. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Oroszországba lehet utazni. Csak nem a megszokott útvonalon mennek a repülők. De most is mennek oda turisták. Nyilván nem a frontra. De Moszkva, Szentpétervár mindig is népszerű helyek voltak.

Amikor én voltam, akkor vízumot kellett. Vannak olyan utazási irodák, akik elintézik, nem neked kell a konzulátusra menni.

De most már lehet online is, ha Moszkva és Szentpétervár körzetébe akarsz menni. Bár, nem tudom, hogy ez a jelenlegi helyzetben is érvényes-e.

2023. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Ukrajnába szerintem beengednek minden további nélkül, csak nem ajánlott menni, mert az egész ország életveszélyes, bárhol előfordulhatnak támadások, bombázások. Oroszországba nehéz eljutni, mert vízumot kell hozzá igényelni, meg csak kerülőúton lehet menni, mert csomó légitársaság törölte a járatait a szankciók bevezetése óta, viszont az ukrán határvidéket leszámítva az ország alapvetően teljesen biztonságos, látogatható.
2023. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Ukrajna: útlevéllel beléphetsz minden további nélkül, de nem nagy ötlet, mert bár Kárpàtalját eddig nagyjából kihagyták az oroszok, nem tudni, ez meddig marad így. Ráadásul Orbánék dörgölőzése miatt nem tudod, kiből mit vált ki egy magyarorszagi magyar jelenléte. És a közszolgáltatások akadozása miatt nem is illik odamenni, épp elég a saját lakosság ellátása. Más országrészek objektív okokból abszolút veszélyesek, az orosz kontroll alatti területekre a beutazási feltételek teljesítése is szinte esélytelen.


Oroszországba vízum birtokában , jó nagy kerülővel lehet eljutni, leginkább olyan repulokkel , amelyek karbantartási háttere a szankciók miatt bizonytalan. De az ország teljesen biztonságos a front környéki , amúgy is korlátozottabban látogatható területeket.

2023. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!