Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolországban mennyivel...

Spanyolországban mennyivel van melegebb, mint Magyarországon? Madridban, Barcelonában, Mallorcán, Sevillában?

Figyelt kérdés
egyébként ha valaki nem bírja a meleget, mert izzad, az ha sokat van ott, megszokja?
2010. okt. 5. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barcelonában jártam április közepén, és tök hideg volt, 14fok volt kb.Arra készültem, hogy melegebb lesz, de sajna nem volt az.Ennyit a tapasztalatom.
2010. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
91%

Ha beírnád a keresőbe, hogy pl "Spanyolország időjárás" akkor a találgatásnál jóval előrébb lennél.

A "weather Spain" még jobb.

2010. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Madrid kifejezetten hideg!

Én éltem ott, és bizony januárban 0 fok alá is besüllyedhet a hőmérséklet!

Délenm más a helyzet, de Madrid különösen szélsőséges nyáron is és télen is, mert egy fennsík.

2010. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nyáron meg Madridban sokkal melegebb van, mint Budapesten, nem?
2010. okt. 6. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Madridban nagyon rossz az idöjárás, télen nagyon hideg, havazhat is, nyáron iszonyat meleg, és még csak tenger sincsen, hogy lehütsd magad. én most alicantétól nem messze vagyok, északabbra, itt 23 fok körül van, napos, száraz idö...otthon meg már majd meg fagytam:-) de itt is nyáron elég meleg van, viszont van tenger és jó párás a levegö-nem jön elö a pollenallergia sem...ha vki alapból bírja a meleget, nem viseli meg, hogy itt meleg van, de ha nem bírja, hiába él itt 10 évet, nem fogja megszokni...én fázós vagyok, szóval nekem jó. nekem a zöldebb, dúsabb növényzet hiányzik innen. az otthon szebb, hiába vannak itt pálmák...
2010. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mmT ***** válasza:
100%

[link]


Sevillában brutális a nyár. már júniusban simán van 45 fok.

télen is csak reggel van hideg (1O fok), de délutánra felmehet 2O-ra, és persze erősebb a nap.

2012. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!