Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiaban Keukenhofban...

Hollandiaban Keukenhofban szeretnenk megnezni a tulipanviragzast szervezett utat lattatok valahol? Utazasi irodat akik mennek oda? Kerestem de nem talaltam, nagyon jo lenne ha belinkelned.

Figyelt kérdés
Az indulas hogy honnan lenne kb mindegy mert max eltoltunk elotte 1 napot az adott helyen. Nagyon köszi

#Hollandia #Keukenhof #Tulipan viragzas
2023. márc. 27. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2023. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Csak kíváncsiságból rákerestem, és 17-21ezerért már találtam repjegyet a Wizznél Eindhovenbe. A retúr is megáll akár 40ezer Ft körül.

A vonat meg 2 óra alatt visz át Keukenhofba.

Ehhez képest 5-6 napig nyomorogni egy buszban 300.000 Ft -TÓL(!) induló összegért....

2023. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Amsterdamba keress utat. A központi vasút pályaudvarról-Centrálzár station- vannak menetrendszerinti buszjaratok a Keukehoffba. 41,50 egy személyre az út belépővel együtt. Vonattal és busszal szintén a Centralrol 49,50 ugyanígy belépővel.

Nagyon szép amúgy, én megyek minden évben- de én itt élek Hollandiában. Csónakázni ne menj, 99%-ban csak a már üres mezők láthatóak.

2023. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi de anyukam csak szervezett utra akar menni.
2023. ápr. 4. 11:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!