Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szováta megér egy kirándulást?...

Szováta megér egy kirándulást? Aki járt már az erdélyi városban, mennyire szép? Tipikus román vagy azért megszólalnak magyarul?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Direkt hergelni jöttél a kérdéseddel?

Senki ne ugorjon be ennek a románozásnak.

Kérdező pontosan tudja ez egy magyar város Erdély közepén.

2023. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Te kérdező! Még a Wikipédia román szócikkében is 88%-os magyar lakosságot írnak. De ők hindi nyelven fognak hozzád szólni, és mindig úgy fejezik be, hogy Uff, én beszéltem.
2023. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és honnan érje meg, és mennyi időre.

Mondjuk, ha Licsiangból utaznál oda egy órára, akkor határozottan nem éri meg. Marosvásárhelyről meg simán.

2023. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem néztem utána, nem hergelni akartam. De akkor megnyugodtam
2023. ápr. 16. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Jártam én 100%-os román városban is, és még élek.
2023. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Román, az. Pff.
2023. ápr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Leveltetu ***** válasza:

Meger egy kirandulast, de akar tobbet is. Legalabb egy teljes napos foleg ha a telepre mesz, medve to kornyeke korbesetalva, mogyoros to, ifjusagi to stb.

Ha hotelre gondolsz welnesszel stb stb akkor nem eri meg. Inkabb Marosvasarhelyen keress AirBNB-s lakast vagy panziot, onnan 60km Sovata, ha nincs sajat autod akkor kisbusszal van jarat.

Ha csak kizarolag Szovata erdekel akkor nem eri meg, ugy viszont ha osszekotod Marosvasarhely-Szovata-Parajd-Korond-Udvarhely-Csikszereda-Tusnad utvonalon a latvanyossagokat akkor olyan elmenyben es tajakban lesz reszed ami felejthetetlen emlekeket fog adni.

2023. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!