Kezdőoldal » Utazás » Európa » Split és Marusici között van...

Split és Marusici között van helyközi buszjárat? Bpről Splitig megyünk vonattal. Marusici lenne a cél.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Pacsi, én is vonattal megyek Splitbe a párommal. (Csak mi olyan programokat tervezünk, amihez nem kell átbuszozni máshova, a szállás spliti, a programok között helybéli is van, amikor pedig látunk más helyeket, ahhoz kirándulóhajóra szállunk, ami szintén Splitből indul reggel és oda ér vissza este.)

De gondolom nálad viszont már a szállás is Marušići.

Szerintem csak van valami, mert azt tudtam, hogy Trogirbe vagy Omišba át tudnék buszozni ha akarnék ‒ igaz, hogy ebből a kettőből az utóbbi irányban van, és Omištól tovább, de nem tűnik olyan túl messzinek a térképen. A környéken csak lehet közlekedni (az országnak azonos részén van)...

[link]

2023. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

[link]

[link]

A 60-assal Omisig el lehet menni.

Onnan nincs tovább szerintem.


1-es meg miről beszél? Elmondaná valaki? 😂

2023. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
#2 magyarul van ám írva #1 is 🤔 önmagában az nem lehet kérdéses, hogy mit jelent a szöveg ‒ akkor sem, ha esetleg nem úgy van, de az már más tészta ‒ de a fogalmazáson is látszik (az egésznek a végéről van szó), hogy az tippelés → ha nem nyert, akkor nem/sem szándékos félrevezetés, hanem tipp volt. Ha tévedtem, SZVSZ akkor sem kötelező kiröhögősen leszólni, már akkor lehetett volna ehelyett inkább kulturáltan történő cáfolás is 🤔
2023. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagyon érthető, hogy ha valaki nem rendelkezik autóval, akkor miért választ -szinte- megközelíthetetlen helyeket??!

(Persze ha nem zavar, hogy két nap oda meg két nap lesz vissza...)


Egy helybéli.

2023. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Na kérdező itt a helybéli. Mivel ilyen jó fej, ezért elmegy értetek Splitbe! Ugye helybéli?
2023. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

5.

Ha nem ragadtál volna bele az utazós foteledbe, akkor tudnád, hogy a helyi közlekedés a Hr tengerparton nincs a toppon.

Szóval néha nem ártana kimozdulnod a panelből, mielőtt itt nagyképűsködsz a semmire, nulla utazási tapasztalattal a hátad mögött.

2023. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ők pl. biztosan járják a megjelölt útvonalat

[link]


A Promet Split nem szállít Omisnál délebbre.


Flixbusnál keress rá a Split-Mimice útvonalra, ezek egybeépült települések, 10-15 perc séta a különbség.

(50 perc az út Splitből és 1500 ft a jegy)

2023. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Úgy látom kiegészítésre szorul a kérdésem. Kedves #1.még nincs lefoglalva a szállás, mert még csak most frissen döntöttünk inkább Marušići mellett. Kedves #helybéli őszintén már annyira összezavarnak az eltérő véleménye. Splitben akartunk maradni és a közelben lévő településeket is néztük, de ugyanígy helybeliek azt mondták szörnyű a strand. Nyilván nekünk is egy ekkora út után egyszerűbb lenne Split kornyeken maradni. Makarskat ajánlották, de az zsúfolt nagyon. Marusicit ajanlották, és Mimicet.
2023. ápr. 19. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 1-2 helyközi, távolsági busz biztos megy oda Splitből. Legfeljebb át kell szállni.
2023. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én Split Omis között találtam helyközit onnantól nem találtam🤷🏻‍♀️
2023. ápr. 23. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!