Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rijekából hogy tudok átkelni...

Rijekából hogy tudok átkelni KRK szigetre? Milyen Hajó vagy buszjáratok vannak?

Figyelt kérdés

Nézegettem és idén Baškán szeretnénk nyaralni, de nem autóval hanem a Flixbusszal mennénk rijekáig ott meg átszállnánk hajóra vagy buszra ami elvisz krk szigetre, de nem nagyon találtam arra az időpontra sem hajót sem busz járatot, mivel a flixbus reggel 6 ra érkezik rijekába onnan az Arrival buszjárat csak délután 18:15 kor indul krk szigetre, vagyis már csak ez az egy lehetőség maradt ahogy néztem online, mert amúgy az Arriva oldalán írja hogy naponta négy buszjárat indul krk szigetre reggel 9:30 tól 18:15 ig, de mikor jegyet szeretnék vásárolni már csak a 18:15 maradt, helyben nem tudnék utazni egy reggeli járattal? Csak ha előre veszek jegyet? Biztos már mindenki lefoglalta

Esetleg nem e tud valaki egy másik járatot vagy kompot ami átvisz a szigetre?



2023. ápr. 25. 12:23
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
Szinte óránként van komp a szigetre Rijekából,csak mondjuk az nem Baskán köt ki,szóval ott helyben még biztosan kell buszoznod vagy stoppolnod vagy valamit csinalnod.
2023. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Ha nincsen autód, akkor ott nyaraljál ahová elvisz a busz.

Így is éppen eleget fogsz ott helyben gyalogolni.

2023. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a getbybus oldalon. Az is lehet, hogy csak előtte néhány héttel vagy nappal fogsz tudni a többi járatra jegyet venni.
2023. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!