Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Budapestről szeretnék...

Ha Budapestről szeretnék Varsóba utazni repülőgéppel akkor az repülőútvonal érinteni fogja Ukrajnát?

Figyelt kérdés
Valószínű Ryanairrel vagy Wizzairrel fogok menni.

2023. jún. 7. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom ezt a flightradar oldalt: [link]


Itt 0-24 tudod monitorozni az éppen induló, levegőben lévő járatokat. Érdekes. Én néha ha eszembe jut, ránézek és már jó ideje Ukrajna fölött nincs 1 repülő sem. Kétlem, hogy személyforgalom céljából belépési engedélyt kapna bármely légitársaság ukrajnai légtérbe.

2023. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kérdésre nem válaszoltam: szóval nem, nem fogja érinteni.
2023. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Korábban sem indokolta ezt semmi, most meg konkrétan tilos.
2023. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért érintené? Tök más irányban van és egyébként is másfél éve le van zárva az ukrán légtér.
2023. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mutatom: [link] Az a nagy fehér folt ukrajna. Semmiféle kereskedelmi járat nem repül arrafelé. Még az amerikai elnököt, meg a mi Katinkat is vonattal vitték.

Azok a járatok aminek amúgy ukrajna légterén áthaladva lenne a legrövidebb, azok is elkerülik messze délre, vagy északra. Még fehéroroszorságot is elkerülik.

Egy varsói járatnak kb ez az útvonala:

[link]

Salgótarján környékén van az útpont ahol kilépnek, belépnek a magyar légtérbe. Meg sem közelítik ukrajnát.

2023. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerény földrajzi ismerteim szerint nem kell, hogy érintse Ukrajnát.
2023. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A háború eleje óta légtérzár van, a polgári repülés be van tiltva Ukrajnában. Egy ukrán repülőtéren sincs forgalom, és átrepülés sincs
2023. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Még a Wizzair sem tudta kihozni az ott rekedt gépét, még azt sem engedik, utasok nélkül sem.
2023. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, egyébként ajánljátok Varsót? Ez lenne a családommal az első külföldi utazásunk. Még alakulóban van hova megyünk nyaralni, de többen leszavazták Varsót a háború miatt, viszont nekem nagyon tetszik ez a hely, olyan mintha kis New York lenne, legfőképp én emiatt szeretnék ide menni, de úgy néz ki a szüleim nem egyeznek bele 😕
2023. jún. 9. 05:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen háború van Varsóban? Max a családod fejében van háború... Nem kéne annyi kormánypropagandát fogyasztani és akkor nem volnának gyagyásak! Most már értem miért gondoltátok hogy ukrajna felé mennek a gépek. Csoda egy család lehet ez :DD ÚÚÚÚrIsten!
2023. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!