Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok írni alap angol...

Tudnátok írni alap angol mondatokat?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva megyek Angliába és csak a nagyon alap szavakat ismerem.Esetleg tudnátok írni alap angol kérdéseket?

2023. jún. 13. 20:47
1 2
 11/18 Thunderfairy ***** válasza:
39%
2-es hozzászoló. Ezért van valójában a nyelvvizsga. És nem azért hogy legyen egy papirod amit mutogatsz a cégeknek meg a haveroknak. Ha nem értik meg mit mondasz akkor a szóbelin megbuksz. Tehát ezzel pont azt mondtad hogy kell a nyelvvizsga ahól megnézik hogy mennyire is megy az angol. Az nagyon nem oké hogy valaki csak arra megy hogy papir legyen róla mert úgy kap több pontot felvételinél egyetemen.
2023. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Vennék 4-5 órát egy angoltanártól , megkérném, hogy tanítsa meg nekem a kiejtést is jól, és a legfontosabb mondatokat jól begyakorolnám a tanárral.


Mint pl. Hol találom a WC-t?

2023. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

Úgy tűnik, hogy itt senkinek nem esett le, hogy teljesen felesleges bármilyen kérdést is feltennie a kérdezőnek, mivel úgysem fogja érteni a válaszokat!!

Bocs. :)

2023. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Azért annyit meg tud még tanulni, hogy egyenesen, jobbra, balra.
2023. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom miért kell lepontozni a #13-ast, komolyan azt hiszitek, hogy egy elárvult szót is fog érteni ha nem kérést fogalmaz meg hanem kérdést tesz fel?
2023. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

15.

A gyíkon mindig az értelmes válaszokat pontozzák le az agyhalottak.

2023. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Thunderfairy ***** válasza:
53%
Ahogy a 16-os mondja. Forditottan kell nézni. Minnél alacsonyabb a százalék, annál hasznosabb a válasz. Az én válaszom se tetszhetet a csak legyen papirunk angol beszélőknek.
2023. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Sose értettem, mi értelme kérdéseket bemagolni, ha az ember nem érti a rájuk adott választ.
2023. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!