Kezdőoldal » Utazás » Európa » Róma, Termini környék biztonsága?

Róma, Termini környék biztonsága?

Figyelt kérdés
Éjszaka, 10 után fogunk érkezni, a szállásunk is elég közel van a terminihez. Milyen ott a közbiztonság, illetve van-e valakinek éjszakai tapasztalata azzal a környékkel kapcsolatban?

2023. jún. 14. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Közel sem olyan vészes, mint a híre. Nyilván legyetek észnél, de elég sok ember közlekedik azért arra napi szinten, helyiek és turisták is, akik túl szokták élni :)
2023. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napközben biztos nincs vele gond, de az este 11 körül túl jókat nem lehet olvasni róla..
2023. jún. 14. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször megszálltam azon a környéken, rengeteg szálloda van arra.

Valóban sok a nem bizalomgerjesztő ember ( főként bevándorlók), de mivel forgalmas környék, soha nem féltem és nem is történt semmi.

2023. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd inkább a jó oldalát.

Az ottani boltok tömegében tudsz a legolcsóbban vásárolni.

2023. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a város kevésbé jó hírű környékei közé tartozik, de ez nem jelenti azt, hogy az egyszeri turista veszélyben lenne. Számomra hasonlít a budapesti külső Józsefvárosra: soha nem költöznék oda, de arra közlekedni vagy akár megszállni néhány éjszakára mindennemű fenntartás és félelem nélkül lehetséges
2023. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!