Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vonattal Horvátországba...

Vonattal Horvátországba kisállattal?(részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyáron szeretnénk elutazni vonattal Horvátországba (én, párom és 2 gyermek).

Viszont van nekünk 2 benti állatkánt (egy cica és egy kiskutya), akik nagyon ragaszkodnak hozzánk. Nincs kire bízni őket, akiben megbíznánk, és nyugodtan rájuk mernénk bízni 1 hétre őket, ezért szeretnénk magunkkal vinni őket is.

Olyan kérdésem lenne, hogy a Budapestről Horvátországba tartó vonaton lehet-e kisállatokat vinni??? (Természetesen hordozóban)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. jún. 19. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

MÁV-START:

[link]


HŽPP:

[link]


Ahogy írják is, ennél részletesebb információért érdemes a MÁV-Startnál érdeklődni.

2023. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2023. jún. 19. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ! Kb 6x voltunk Budapestrol a Splitbe tarto vonaton halokocsiban kutxaval. A halomocsiban csak mi voltunk es a kutya poraz szajkosar nelkul volt bennt. Zarhato volt belulrol a fulke. Masik utas egy orias snauzzerral volt egy masik fulkeben. Hozza se akartak bemenni uj felszallok 😂

Tehat siman vihettek barmilyen kutyat. A hatarnal meg le is tudtok szallni pisiltetni: kerdezzetek meg majd a kalauzt,h hol es mrnnyit all hosszabban a vonat.

2023. jún. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. jún. 20. 09:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan kérdésem lenne még, hogy vonatjegyet hol tudunk vásárolni?
2023. jún. 20. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Vásárlás helyszíne: nemzetközi jegypénztár (nekem Kelenföld volt, ott az új aluljárónak a közepén lévő sima pénztáról kicsit az őrmezői kijárat irányába; én is megyek Splitbe vonattal augusztus utolsó péntek estéjén indulva, csak nekem nincs állatkám, bár nekem az asszony a Nyuszim xD)
2023. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetkozi jegypenztar a Keletiben volt es szerintem meg mindig ott van.

Kerdezd meg az aktuslis szabalyokat kutyara: halofulkeben vihdto e a kutya.

Asszem nekik nincs is csak halokocsis reszuk

2023. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!