Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriába pár hétre utazás...

Ausztriába pár hétre utazás szállása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár hétre szeretnék ki menni Ausztriába, Bécs környékére ( mint például Baden bit Wien), viszont nem tudom hogy fogjak hozzá. Ezt úgy értem, hogy úgy szeretnék ki menni, hogy van egy táskám és csak menni és menni, viszont nem tudom a szállást hogy oldjam meg, nem nagyon szeretnék ki adni több 300-400 ezer forintot 1-2 hétre, és ebben kérném a segítségesetek, hogy valami-e valami alternatíva vagy ötlet bárkinek. Sajnos a német se úgy megy kint kéne ami valószínűleg gond de még ezt is be vállalom.

Köszönöm ha tudsz segíteni, és a véleményedet is.



2023. jún. 24. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy szállást Sopronban, bizonyára olcsóbb és egy óra alatt Bécsbe érsz vonattal.
2023. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyári szünetben diákkollégiumokban lehet 30 EUR/fő/éjszaka körüli áron lehet szállást találni.
2023. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"pár hétre szeretnék ki menni Ausztriába"


Ha nincsen pénzed rá, akkor mégis hogyan képzelted az egészet??

2023. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!