Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországon belül hová...

Horvátországon belül hová érdemes menni?

Figyelt kérdés
Idén először szeretnék menni Horvátorszagba nyaralni. Nem vagyok város nézős fajta, így inkább a strand minősége a prioritás. Lehetőleg homokos, sekélyebb érdekelne ahol szép tiszta a víz. Szeretnék kicsit "búvárkodni" is szemüvegben. Első körben krk szigetre gondoltam de eléggé tanácstalan vagyok. Szerintetek hová érdemes menni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 9. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ott érdemes várost nézni, nagyon hangulatosak.

A víz mindenhol tiszta.

2023. júl. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Horvátországban nemigen van homokos strand, 99 százalékban sziklás, Kavicsos.
2023. júl. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Horvátországban pont a köves, esetleg aprókavicsos strandok a jellemzőek. Van nagyon kevés homokos öböl is, azonban itt kevésbé tiszta a víz. Tapasztalatból mondom. Krk-szigeten a Soline-öböl az ami, homokos-iszapos, tehát ez is inkább dagonya ahhoz képest, mint amit te keresel. Ninben, Omisban, Loparban sem olyan tiszta a víz, mint ott, ahol kavicsos, sziklás a part. Én a helyedben a homokos part témát engedném el és akkor nagyon szép helyeket láthatsz.

Rengeteg helyre érdemes menni, a Krk-sziget elsőre jó választás lehet. Ha szubjektíven ajánlani kellene valamit, az Brela lenne a Makarska-riviérán.

2023. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Krk szigeten, Baska. Homokos part nincs Horvátországban. Ha van, akkor inkább Balaton feeling.
2023. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem értem köszönöm a válaszokat. Igazából a homokos part nem feltétel annyira, viszont, hogy szép tiszta legyen annál inkább.. Másik kérdés, hogy mennyire elviselhető a víz hőmérséklete? Illetve akinek van tapasztalata Görögország északi területeivel kinek mi a tapasztalata?(az autóval viszonylag még nem sokkal van messzebb). Gondolkodom rajta, hogy inkább azt választom.
2023. júl. 9. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!