Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómába autóval?

Rómába autóval?

Figyelt kérdés
Valaki eltudná nekem magyarázni részletesen hogy a magyar határtól tovább hogyan is működik az odaút Szlovénián keresztül? Olvastam valahol hogy olaszban még fizetni kell az autópályán vagy valami ilyesmi...Megköszönném ha valaki pontosan leírná :)

2023. júl. 9. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg online?


Egyébként baráti javaslat: RÓMÁIG!!! menjetek kocsival. Rómába már ne.

2023. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy megállsz egy sorompónál, húzol egy cetlit. Aztán lesz majd egy másik sorompó, ahol fizetned kell. Szlovéniába pedig kell venned egy matricát és ha jól emlékszem párszor ott is meg kell állni valamiért.
2023. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol fizetős az olasz autópálya, van egy weboldal, ahol feltüntetik az összes fizetős szakaszt. Egyébként árban töredéke annak, amit a horvátok elkérnek 1-1 szanaszét...
2023. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*szakaszért
2023. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szlovén és a magyar matricát megveszed előre.

Az olaszoknál fizetőkapu van.

2023. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok időt töltöttem Rómában. Elég jó sofőr vagyok, de nem lenne az az úristen, hogy Rómában vezessek!
2023. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!