Kezdőoldal » Utazás » Európa » Skócia,Wales,Írország,Észak...

Skócia,Wales,Írország,Észak Írországról vélemények?

Figyelt kérdés
Melyik közülük a legjobb, és látványosságilag is a legszebb ország?

2023. júl. 10. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Majdnem nekialltam, de nincs ertelme valaszolni. Szazas szog egyszerusegre nem tudom lecsiszolni. Nezegess utana.
2023. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyik jobb, mint a másik.
2023. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Wales-ben nem voltam meg, de irorszagot (beleértve eszak irorszagot is) es skociat is bejartam.

nem lehet valasztani, hogy melyik latvanyosabb, erdemes elmenni es felfedezni ezeket a helyeket

2023. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Angliaban kevesebb a hegy, szelidebb a taj atlagban. Wales es Skocia vadabb. Van mindenutt szep, de nem lehet elintezni igy.
2023. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%
Tuvalu a legjobb!
2023. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Wales vagy Skocia egy utazas alatt is erezheto. Anglia nagy, es gyonyoru meg tipikus helyek kozott baromi unalmasak is vannak. Aki nem ismeri, az nem biztos, hogy ra tud erezni mindenre egy utazassal.
2023. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!