Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ukrajnában a hadsereg meddig...

Ukrajnában a hadsereg meddig enged be kocsival?

Figyelt kérdés
Mondjuk Bahmutot meg tudom közelíteni 10 kmre? Szeretnék katasztrófaturistáskodni.
2023. júl. 18. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Remélem csak trollkérdés, de azért. Háborús övezetben életemben kétszer utaztam, egyszer Irakban, egyszer meg Jemenben és csak annyi a biztos, hogy semmi nem biztos. Ha van valami hirtelen a fronton, akkor simán lehet hogy ami biztonságos volt két napja, ott ma már gyalogsági ásókkal verik egymást halálra.
2023. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de trollozol, közben meg veszélyesebb helyeken jártál mint Ukrajna. Jemenbe még én sem mernék elmenni. Egyébként voltam Boszniában is mikor a délszláv háború zajlott.
2023. júl. 18. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem magyar rendszámúval ne nagyon menj messzire, inkább helyben szerezz autót.
2023. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bérelnék autót
2023. júl. 18. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
A frontvonal felé? Bármeddig. Még zászlót és puskát is adnak. Csak visszafelé nem fognak engedni.
dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bahmutot 10 km-re? Ez valami vicc? Eszednél vagy ember? 100km-re nem engednek az ukránok, mert ennyi erővel minden kém katasztrófaturistaként menne oda. Nem beszélve, hogy nincs biztosító aki köt rád bármit vagy kihoz onnan ha gondba kerülsz. Arról nem beszélve hogy az keményen alá van aknázva. Olvass egy kis valaszonline-t ott vannak riporterek akik közel mentek de ők se ész nélkül odamentek hanem katonai kísérővel stb.
ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!