Kezdőoldal » Utazás » Európa » Amszterdamban mennyibe kerül...

Amszterdamban mennyibe kerül hogy kiprobaljuk a fuvezest és a bordelyhazakat? Kocsival érdemes haverral levezetni?

Figyelt kérdés

Meg sose fuveztem. itthon nemvolt lehetőségem kiprobalni.


Kicsit varostneznenk bordelyhazaznank és fuveznenk annyit amennyit lehet nemtudom van e mennyiség korlatozas.,aztán haza mennenk szerintem kifizetheto utazás lenne .



2023. júl. 30. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Repülővel valszeg olcsóbban kijönne.
2023. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, azt még megèrtem, hogy a füvet inkàbb legális keretek között próbálnád ki,de hogy a nőkért miért fizetnél többszörös árat, mint amennyiért itthon kurvázhatnál, az nagy kérdés. Az is rejtély, hogy mièrt menne bárki is a mai üzemanyagárak mellett autóval oda, ahová fillérekért lehet repülni és kiváló a helyi tömegközlekedés.
2023. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ja, qrvázni és füvezni itthon is tudsz és valószínűleg olcsóbban ki is jössz és kisebb eséllyel húznak le.

Ezért totál marhaság több ezer km-t kocsikázni.

2023. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
50 eurónál kezdodnek a szexmunkasok árai, ez egy 10, max 15 perces akció, a kevésbé kelendőeknél. A cannabis grammja 7-20 euro, egy előre sodort joint darabja 5-12 euro.
2023. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3# nem tudok fuvezni mert nincs olyan kapcsolatom de mindenkepen ki szeretnem probalni egyszer az eletben .

neten meg nem lehet ilyesmit kiirni meg ezt lebeszelni túl kockázatos.


Inkább egyszer elmennek és akor ki lehetne próbálni kockázat nélkül a marihuánát. A bordelyhaz és a városnézés csak extra igazából ha már ott van az ember miért ne.



Repülővel akor olcsóbb, erre nem gondoltam. Meg nem repültem kicsit tartok tőle nem tudom hogyan működik.

De ha sokkal olcsóbb és gyorsabb akor ki kell próbálni egyszer azt is .

2023. júl. 30. 18:34
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha többen mentek nem biztos hogy olcsóbb a repülő, meg attól is függ milyen messze laksz a reptértől.

Mi brownie-t vettünk, drága volt és nem volt igazán hatása, az felejtős.

2023. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A qrvázásról meg annyit, hogy igen nagy az esélyed rá, hogy azokkal a szabolcsi nőkkel hetyegsz majd ott sok-sok Euroért akikkel itthon is megtehetnéd forintért.

Azért a sokféle nemi fertőzésért meg kár drágán kiutaznotok, mert ezeket is elkaphatjátok itthon sokkal olcsóbban.

2023. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7# szoktam itthon is 2 3 hetente de ott ez bordelyhaz szeruen lehet ezt és ez full más mint neten kivalasztani a sokszor full kamu képek közül.


Ott állítólag kint vannak a kirakatban aztán lehet válogatni.

Vagy bemesz és odahoznak 8 lányt és valaszthatsz.

Ez szerintem full más mint itthon netrol valasztani aztán felmenni egy tomblakasba.


😀amúgy nem ertem ezt a bordelyhaz dolgot miért nem engedik itthon, amikor a netes dolgot meg igen mindig is voltak a középkorban vagy reformkorban is bordelyok ez egy történelmi hagyomány amit ápolni kéne.

2023. júl. 30. 20:02
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Magyar állampolgárként külföldön sem füvezhetsz, hiába legális kint, a magyar törvényeket ott is be kell tartani
2023. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
8: szerintem túl nagy lenne a visszaélés lehetősége (futtatás). Nem tudom kint hogy oldják meg.
2023. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!