Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes elmenni a walesi,...

Érdemes elmenni a walesi, dél-angliai, esetleg észak-franciaországi tengerpartra? Nem egy tipikus fürdőparadicsomok. Cardiff, Cornwall, Bretagne külön érdekel.

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 03:02
 1/5 A kérdező kommentje:
nem tipikus*
2023. júl. 31. 03:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl. jobban érdekelnének, mint a tipikus fürdőparadicsomok. Dél-Angliban voltam, csak nem nyáron. Viszont volt, aki így is megfürdött a tengerben. :)) Nagyon szép amúgy.
2023. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont nagyobb helyek, de elkepesztoen gyonyoru, Llandudno, Ilfracombe. Mindkettotol kocsival tovabbi szep helyekre lehet menni. Es sok kis hely is van, de ez a ketto, ahol helyben maradva is csoda.
2023. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, akarsz-e fürdeni, illetve bírod-e a 18-20 fokos tengert. Dél-Anglia szép amúgy, de nekem hideg a víz.
2023. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 franciasrac ***** válasza:
100%
A Bretagne és a Normandie tényleg gyönyörűek, de pont azért nem « nem tipikusak », ott rengeteg a turista. A Pas-de-Calais és a Loire-Atlantique is tele vannak velük, a Somme és a Vendée viszont picit csendesebbek. Nekem nagyon tetszett a somme-i öböl (baie de Somme), nagyon nem unni belőle, ráadásul közel áll Normandiához hogyha tényleg akarod látogatni az Alabástromos Partot (Côte d'Albâtre) és a szikláit, amit nagyon ajánlom én, de ahogy mondtam nagyon nagyon sok a turista. Ha nem ez a baj, akkor menj ott, Saint-Malo körében, a Manche-ban (ahol van a Mont Saint-Michel) vagy a Finistère-ben (Côte d'Iroise). Az összes helyen voltam amit felemlítettem, úgyhogy kérdezhetsz ha kell :)
2023. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!