Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovákiában élő magyarok,kérh...

Szlovákiában élő magyarok,kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Tudtok nekem nudista fürdőket mondani Szlovákiában? Nem szabadtérire gondoltam hanem fedettre ami télen is alkalmas. Tudna nekem valaki ilyen fürdő helyet mondani ?

A trollok be ne merjenek írni egy szót se!


2023. aug. 12. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Trololo. Bár nem vagyok szlovákiai magyar, de kétlem, hogy ott lennének fedett, nyilvános nudista fürdők. Ahogyan Magyarországon sincsenek. Persze van az a pénz.:D A nudista strandok jellemzően egy tó/folyó eldugott környékén találhatóak.
2023. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2023. aug. 12. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Magyarországon pont, hogy van.

Pl [link]

2023. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Egy nap, ráadásul nagyon drágán. Helyette miért ne menne egy nudista a legközelebbi nudista strandra, ahol mondjuk nem fizet ki közel nyolcezer forintot az ott tartózkodásáért?
2023. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De létezik :)
2023. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3. Nagyon köszönöm 😍. Király vagy. Na el is megyünk haverommal . Nem hittem volna hogy Ballószögön lesz ebben az évben is 😅
2023. aug. 12. 21:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!