Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért vannak Ausztriában a...

Miért vannak Ausztriában a határ után kis zászlók hosszú "rudakon" a folyóvölgyek környékén?

Figyelt kérdés
Mikor átérünk a határon mindig ezen gondolkozom, de még nem jöttem rá. Esetleg vki tudja?
2009. jan. 1. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
gondolom azért, mert átléptek a határon,és hirdeti ezt.
2009. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos nem ez az oka, mert Fürstenfeld körül van, az kb. 10 km a valós határtól.
2009. jan. 2. 10:44
 3/7 anonim válasza:
50%
Szerintem a széljelzőkre gondolsz, azok is piros-fehér csíkosak, és a völgyek körül lehet számítani erősebb szélre, azért ott vannak.
2009. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%

Kép:

[link]

2009. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajna ez sem az. Ezek a zászlók kicsik, kb fél méteresek, láttam pirosban, sárgában is, és vagy 3 m magas vékony rudakon vannak és háromszög alakúak. Egymástól pár méterre állnak, de nem egyenes vonalban haladva.

???

2009. jan. 6. 17:32
 6/7 anonim válasza:
Régi római utakat jelölnek.Egy régész csinálta jó kis pénzt kapott érte.
2009. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Tényleg ez lehet. Most megint jártam arra és láttam egy emléktábla szerűt, csak ömlött az eső és nem álltam meg.
2009. júl. 6. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!