Kezdőoldal » Utazás » Európa » A reggel 6-os Budapest Luton...

A reggel 6-os Budapest Luton járatot miért hívják bizonyos pesti körökben mosogatójáratak?

Figyelt kérdés

2023. szept. 9. 05:36
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak tipp: A kint nagy karriert befutott honfitársaink (ti. kézi mosogatók londoni konyhán) utaznak ki nagy számban rajta.
2023. szept. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A hajnali járaton gondolom főleg vendégmunkások utaznak.

És ez már ilyen sztereotípiává vált, hogy aki nyugaton dolgozik, az bizonyára mosogatóként dolgozik.

2023. szept. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Mitől alakulhatott ki ez a szemlélet vajon? És miért pont Luton?

2023. szept. 9. 12:08
 4/9 anonim válasza:
100%
Fapados (olcsó) járatok egyik repülőtere?
2023. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Lutonra napi 3 wizzair megy és ha ezzel mennek, akkor még aznap tudnak menni dolgozni?

Vagy passz, miért nem kérdezted meg őket?

2023. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Luton a fapados, tehát olcsó járatok egyik jellemző repülőtere.
2023. szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs itt olyan aki jarogat ki?
2023. szept. 10. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Utoljára tegnap jöttem Londonba ezzel a járattal. Nem mosogatni jöttem és szerintem sokan mások sem. Mindenféle népség volt rajta, pl. kisgyerekes családok, idősek, sok ázsiai, stb. Amúgy is lehetetlen rögtön dolgozni menni annak, aki ezzel a géppel jön. Itteni idő szerint fél 9 után végeztünk az útlevélellenőrzéssel (nagyon sokan voltak most, több gép érkezett egyszerre) és még ugye be kell érni Londonba is, az is legkevesebb fél óra vonattal, ha pont jön.
2023. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ha turiskáskodni jön valaki, akkor is ez a legjobb járat, mert akkor ott az egész nap. Ha az estivel jön, akkor az plusz egy éjszaka szállás.

Amúgy meg ez a reggeli járat a legolcsóbb a napi kínálatból.

2023. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!