Kezdőoldal » Utazás » Európa » Működik a határátkelő Bresztnél?

Működik a határátkelő Bresztnél?

Figyelt kérdés

A lengyel-belorusz határ átjárható most?


A Bresztbe való eljutás érdekel autóval. De akár vonattal is.


Talán még az átsétálas is szóba jöhet, ha nincs más.



2023. szept. 21. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, csak 8-10 órás várakozással számolj a lengyelek irányban, és úgy tudom fordítva is közel annyi. Nekem februárban összesen 9 volt Lengyelország felé. Én busszal mentem, de az autós sor is tőlünk méterekre volt, egy autó átvizsgálása legalább 6-8 perc volt és csak egyetlen sor volt nyitva nekik.


Gyalog nem lehet átkelni, valamilyen gépjárművel kell érkezni. Számos busz jár Varsóból, vagy akár Terespolból is, busfor.by-n foglalhatóak. De ha jót akarsz magadnak és nem akarod kitépni az összes hajszáladat, akkor inkább Litvánia felől lépj be és arrafelé is távozz akár busszal, akár autóval.


Az autós várakozási időt ezen az oldalon real time leellenőrizheted, de ez csak a belarusz oldalt számolja, ami sokkal gyorsabb a lengyelnél: [link]

2023. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!